Kobiecy wieczór w Bibliotece

? Wspólnie z Burmistrz Wołomina, Elżbietą Radwan, zaprosiliśmy Panie z naszego miasta i gminy, do spędzenia czasu w kobiecym gronie ? informują pracownicy MBP w Wołominie.Tym razem w bibliotece zrobiło się teatralnie. ?One i My?! to tytuł monodramu na motywach książek Allana i Barbary Pease. One, czyli drogie nieocenione kobiety i My, czyli, niedocenieni mężczyźni. W rolę niedocenionego mężczyzny, wcielił się aktor Stanisław Górka, który brawurowo i z przymrużeniem oka, dokonał psychoanalizy relacji damsko-męskich. Jak wiadomo relacje to niełatwe, wynikające z różnic między nami, przez co zwykła podróż z mapą w ręku kobiety, albo pilot do telewizora w męskim władaniu, urastają do rangi problemu na skalę światową.
Ale tak naprawdę pomimo wielu sprzeczności i konfliktów trudno nam bez siebie żyć. ? Był to kolejny już ?Kobiecy wieczór?, który spędziliśmy w najlepszym towarzystwie, mieszkanek i mieszkańców naszego miasta, bo oczywiście, bez mężczyzn ten wieczór nie mógłby się obejść ? podkreślaj organizatorzy wydarzenia. Panowie jak na obchody Dnia Kobiet przystało, wręczali Paniom biorącym udział w spotkaniu wiosenne tulipany. A wszyscy zebrani wychodząc z uśmiechem na ustach mieli w głowie piosenkę śpiewaną prze gościa ?Nie mogę żyć bez ciebie?.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla Państwa Jacka i Moniki Rzempołuch za życzliwość i przekazanie butelek wody Kropla Delice, która chłodziła emocje podczas ?Kobiecego wieczoru?.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.