Rozpoczyna się cykl konferencji w Kobyłce – „Samorząd – regeneracja”. Gościem specjalnym pierwszej z cyklu konferencji będzie Andrzej Andrysiak – dziennikarz, który ujawnia prawdę o mechanizmach rządzących samorządami, o zgniliźnie, która je trawi. Samorząd nam nie wyszedł – głosi i otwiera oczy ludziom w całej Polsce.
Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce, 12 stycznia w godz. 12-15.
Całość poprowadzi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny i dziennikarz Radio Fama 94,7 FM Wołomin. W programie wykład Andrzeja Andrysiaka, łowcy samorządowych patologii oraz panel dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości.
Na profilu Miasto Kobyłka na Facebooku przewidziana jest transmisja online z konferencji LINK
WSTĘP WOLNY.
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – Preparat odstraszający dziki
Informujemy o rozmieszczaniu na terenie Miasta dyspenserów z preparatem odstraszającym dziki. Są to małe pojemniki zawieszone na drucianych zawieszkach, umieszczane w miejscach bytowania
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Wasze pomysły wchodzą w życie!
Kultura zaczyna się tam, gdzie mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce. Właśnie dlatego projekt „Kobyłka (od)Nowa – sąsiedzkie projektowanie kultury!” wchodzi w swój
[...]
0 komentarzy
Weekend w Kobyłce / 19-21.06
Czym zajmował się bartnik, a czym kowal? Pokaż dzieciom kawałek historii i odwiedź piknik historyczny. Wybierz się także na parafialny piknik Caritas i
[...]
0 komentarzy
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy
