Rusza II etap szkoleń w ramach Budżetu Obywatelskiego z zakresu Udzielania Pierwszej Pomocy. Szkolenia będą prowadzone od września do listopada po 12 uczestników w grupie. Liczba miejsc jest ograniczona.
Harmonogram dotyczący godzin i miejsc szkolenia przedstawiamy poniżej.
- 09.09.2025 r. godz. 16.00 – Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce ul. Leśna 8,
- 18.09.2025 r. godz. 17.30 – Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Al. Jana Pawła II 22,
- 07.10.2025 r. godz. 16.00 – Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce ul. Leśna 8,
- 09.10.2025 r. godz. 17.30 – Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Al. Jana Pawła II 22,
- 05.11.2025 r. godz. 16.00 – Miejska Biblioteka Publiczna w Kobyłce ul. Leśna 8,
- 06.11.2025 r. godz. 17.30 – Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce Al. Jana Pawła II 22,
Zapisy na szkolenie proszę kierować na adres mailowy: pierwszapomoc@kobylka.pl
W mailu należy wpisać termin szkolenia, podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz napisać informację, że jesteście Państwo mieszkańcami Kobyłki.
Co daje szkolenie z zakresu pierwszej pomocy?
Szkolenie to umożliwia zdobycie umiejętność, które uczestnicy mogą realnie wykorzystać w sytuacjach kryzysowych, co zwiększa pewność siebie i gotowość do reagowania w nagłych wypadkach ( np. w domu, w pracy, na wyjazdach). W czasie szkolenia nauczycie się jak obsłużyć AED, jak przeprowadzić Resuscytację Krążeniowo -Oddechową z wykorzystaniem fantomów, opatrzeć rany różnego pochodzenia, jak reagować przy zadławieniach , jakie informację przekazać wzywając pomoc – karetkę pogotowia i wiele innych ciekawych zagadnień. Każdy uczestnik szkolenia po jego zakończeniu otrzyma certyfikat .
Więcej informacji z Kobyłki
Kobyłka – nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu na wynos stało się faktem
6 psiaków szuka swoich ludzi… może jednego z nich pokochasz właśnie Ty?
Weekend w Kobyłce / 13-15 marca
Kobyłka – Piłkarska wiosna startuje! Wicher wraca do walki o ligowe punkty

