Kolejny sukces młodych zawodniczek UKS Ząbkovia Ząbki

SONY DSC

Drużyna UKS Ząbkovia Ząbki wywalczyła IV miejsce w Finale Ogólnopolskim XVIII Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w kategorii U-12.

W pierwszym meczu grupowym dziewczęta pokonały reprezentację zachodniopomorskiego (MKS Olimpia Szczecin) 3:1. Bramki strzeliły: Oliwia Gasińska, Zofia Sobota i Julia Tabaka.
Drugie spotkanie to wygrana z zespołem z Kostrzyna (woj.lubuskie) 6:2 (bramki: Magda Bielińska, Natalia Duba, Oliwia Gasińska, Zuzanna Pietrasik, Julia Tabaka, trafienie samobójcze).
W ostatnim spotkaniu grupowym dziewczęta zmierzyły się z drużyną UKS SMS Łódź. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (bramka: Zofia Sobota).
Ostatecznie (z uwagi na gorszy bilans bramkowy) nasza drużyna zajęła II miejsce w grupie i awansowała do ćwierćfinału Turnieju.
W spotkaniu ćwierćfinałowym dziewczęta grały z UKS Unia Opole. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (bramki: Julia Tabaka x 2 i Zofia Sobota) i dał nam awans do najlepszej czwórki w Polsce !!!
Półfinał to pojedynek z UKS Tęcza Bydgoszcz. Minimalna przegrana 1:2 (bramka: Julia Tabaka).
Mecz o III miejsce dziewczęta zagrały z UKS Sprint Katowice. Przegrana 1:3 (fantastyczna bramka zdobyta głową przez najniższą na boisku Zofię Sobotę !!!).
Skład drużyny UKS Ząbkovia Ząbki: Magdalena Bielińska, Gabriela Czerniawska (bramkarka), Natalia Duba, Oliwia Gasińska (kapitan), Zuzanna Łukaszewska, Zuzanna Pietrasik, Weronika Sałuda, Pola Smolińska, Zofia Sobota, Julia Tabaka.
Trener: Katarzyna Sochocka.

Źródło: UM Ząbki

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.