Konkurs Miss Polski w Galopie

Przed nami ostatni casting przed imprezą Miss Polski 2010 w Zielonce. Organizatorzy zapowiadają, że będzie wspaniałe widowisko. Zwyciężczyni z Zielonki będzie rywalizować z pięknościami z całej Polski o tytuł Miss.

W hotelu Galop w Zielonce, 20 marca odbędzie się regionalny etap konkursu Miss Polski 2010. Udział w tych eliminacjach daje uczestniczkom wiele możliwości. Zwyciężczyni konkursu ma prawo do startu w konkursie Miss World, najbardziej prestiżowy konkurs tego typu. Organizatorzy konkursu na najpiękniejszą Polkę mają prawo wysyłać uczestniczki konkursu na inne prestiżowe konkursy takie choćby jak Miss Cafe w Ameryce Południowej. O gali w zielonkowskim hotelu Galop opowiada Marek Wysocki, który jest odpowiedzialny za organizację konkursu.

? Konkurs Miss Polski odbywa się w dwóch kategoriach. W jednej startują nastolatki w drugiej kobiety dorosłe. My skupiamy się jedynie na dorosłych dziewczynach. Nie chcemy mieszać tych dwóch konkursów, które jednak się od siebie różnią – opowiada.

W najbliższą niedzielę odbędzie się ostatni casting przed zbliżającym się konkursem, który odbędzie się w Galopie. A już od poniedziałku rozpoczną się intensywne przygotowania, które będą trwały aż do dnia imprezy. Organizatorzy planują aby dziewczyny nie tylko wyszły i zaprezentowały się przed jury. Pragną żeby to było coś więcej, żeby to był ?spektakl?, który będzie miał fabułę i nie będzie pustą prezentacją. Zwyciężczyni etapu w Zielonce w nagrodą ma parowo do bezpośredniego startu w półfinale Miss Polski 2010.

Zgłoszenia do udziału w castingu są jeszcze przyjmowane. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Klubu Galop z Zielonki.