KSW Kyokushin na szóstkę!

16 listopada w Makowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin w kategoriach wiekowych młodzieżowców U21 oraz juniorów 16-17 lat. W ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży udział wzięło 217 zawodników z 77 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Reprezentanci Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyli 3 złote i 3 brązowe medale, co dało I miejsce w końcowej klasyfikacji drużynowej.

Najtrudniejszą przeprawę do tytułu mistrza Polski miał zawodnik kategorii ciężkiej Jakub Nejfeld, który stoczył cztery zwycięskie pojedynki z zawodnikami z Bartoszyc, Ostrołęki, Zielonej Góry i Olecka. Po dobrych walkach złote medale zdobyli także: Karol Narożniak i Karol Burzyk.

Trzy brązowe medale zdobyli: Klaudia Czarnecka, Hubert Szulim i Krystian Tyszko. Do kompletnego sukcesu wszystkich zawodników KSW KYOKUSHIN zabrakło tylko podium Michała Domańskiego, który odpadł w ćwierć finale. Liczymy na waleczną postawę podczas zbliżającego się w najbliższy weekend Pucharu Europy.