Marcovia Marki wygrała z Mazurem

Huragan Wołomin wciąż nie wygrał meczu w III lidze. Zaś w lidze okręgowej pierwszej porażki doznaje Bóbr Tłuszcz, Wicher Kobyłka nadal bez wygranej, a Marcovia Marki efektownie wygrywa derby z Mazurem Radzymin.

Huragan Wołomin w czwartej kolejce III ligi mazowiecko-łódzkiej, przegrał 1:2 na wyjeździe z GKSem II Bełchatów. Jedyną bramkę dla podopiecznych Sergiusza Wiechowskiego zdobył Arkadiusz Stępień. Po czterech seriach spotkań Huragan zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

W lidze okręgowej Marcovia Marki w ostatnim meczu pokonała w derbach Mazura Radzymin 6:0 na własnym boisku. Meczu czwartej kolejki gracze z Marek nie rozegrali, został on przełożony. Wicher Kobyłka ciągle bez wygranej. Najpierw uległ w derbach powiatu Bobrowi Tłuszcz 0:3 na wyjeździe, zaś u siebie zremisował bezbramkowo z Gromem Lipowo. Mazur Radzymin, poza porażką z Marcovią, wygrał u siebie 4:0 z Legionem Warszawa. Bóbr Tłuszcz stracił pozycję lidera ligi okręgowej grupy I. Po wygranej z Wichrem na własnym boisku, ulegli na wyjeździe Legionovii II Legionowo 0:2.

Dość nierówny jest Dolcan II Ząbki. W czwartej kolejce rezerwy Dolcanu wygrały u siebie 4:1 z Dębem Wieliszew, zaś w następnym meczu druga drużyna Dolcanu przegrała na wyjeździe 1:2 z Legionem Warszawa. Po pięciu seriach spotkań Bóbr Tłuszcz z dorobkiem 10 punktów jest wiceliderem tabeli i traci dwa punkty do lidera, którym jest Hutnik Warszawa. Dolcan II Ząbki jest trzeci, mając na koncie osiem punktów, piąta jest Marcovia Marki z siedmioma punktami na koncie, 11 miejsce zajmuje Mazur Radzymin z czterema punktami, a 13 miejsce zajmuje Wicher Kobyłka mając dwa punkty na koncie.

Przemek Kur