Tysiące darczyńców, półtorej setki wolontariuszy, zacne grono organizacji pozarządowych oraz firm. To dzięki ich zaangażowaniu po raz 20 zagrała w Markach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności mieszkańców udało się zebrać ponad 271 tys. zł. O styczniowym finale w MCER opowiada nasz reportaż.
Ten krótki film jest formą podziękowania dla wszystkich zaangażowanych na lokalnym gruncie w ogólnopolski projekt, który trwa do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej – mówi burmistrz Jacek Orych.
https://youtu.be/VuDG6nfNHFg
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Program obejmuje bezpłatne zabiegi weterynaryjne z zakresu kastracji oraz znakowania psów i kotów domowych. Poprzez zabieg kastracji (sterylizacji) należy rozumieć pełne chirurgiczne usunięcie
[...]
0 komentarzy
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
Ruszyły dwie ważne rekrutacje, ogłoszono konkursy na dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 Bajkowy Świat oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.
[...]
0 komentarzy
Marki – Wymiana wodomierzy
Rozpoczęła się wymiana wodomierz. Jest to bezpłatna usługa, dokonywana co pięć lat przez nasze przedsiębiorstwo. Jeśli Państwa nie zastaniemy, zostawimy informację o naszej
[...]
0 komentarzy

