Tysiące darczyńców, półtorej setki wolontariuszy, zacne grono organizacji pozarządowych oraz firm. To dzięki ich zaangażowaniu po raz 20 zagrała w Markach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności mieszkańców udało się zebrać ponad 271 tys. zł. O styczniowym finale w MCER opowiada nasz reportaż.
Ten krótki film jest formą podziękowania dla wszystkich zaangażowanych na lokalnym gruncie w ogólnopolski projekt, który trwa do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej – mówi burmistrz Jacek Orych.
https://youtu.be/VuDG6nfNHFg
Więcej informacji z Marek
Nocny Marek – wieczorne utrudnienia w ruchu
W sobotę 13 czerwca – kolejna impreza biegowa z cyklu Mareckiej Triady Biegowej. W związku z organizacją wydarzenia dojdzie do zmian w organizacji
[...]
0 komentarzy
Marki – Aktualizacja strategii rozwoju miasta
W 2022 r. przyjęto „Strategię Rozwoju Miasta na lata 2022-2030”. Opracowywano ją w modelu partycypacyjno-eksperckim, z wykorzystaniem wyników przeprowadzonych badań społecznych oraz w
[...]
0 komentarzy
Marki nie śpią, Marki biegają!
Już 13 czerwca ulice Pustelnika i Zieleńca wypełnią się biegaczami, miłośnikami nordic walking oraz kibicami, którzy wspólnie stworzą 12. edycję tego wyjątkowego wydarzenia.
[...]
0 komentarzy
„Wesoły Skrzat” ma już 80 lat. Mareckie przedszkole świętuje wyjątkowy jubileusz
Przedszkole Miejskie nr 1 „Wesoły Skrzat” w Markach obchodzi 80-lecie działalności. Jego historia splata się z historią miasta, a kolejne pokolenia mieszkańców mogą
[...]
0 komentarzy
Marki – Srebrni badmintoniści!
To był niesamowite dwa dni w hali MCER. W poniedziałek i wtorek przy Wspólnej 40-42 rozgrywany był finał Ekstraligi Badmintona. Wzięły w nich
[...]
0 komentarzy

