Burmistrz powierzył stanowiska dyrektorów dwóch placówek Hannie Dąbrowskiej i Katarzynie Podlaskiej. Zastępca Burmistrza Paweł Pniewski wraz z Sekretarz Miasta Marki Anną Marchlik oraz Dyrektorem Centrum Wspólnych Andrzejem Motyką wręczyli powierzenie stanowiska dyrektora miejskich przedszkoli dwójce doświadczonych pedagogów, którzy wygrali czerwcowe konkursy.
Nad Przedszkolem Miejskim nr 1 „Wesoły Skrzat” nadal będzie czuwać dyrektor Hanna Dąbrowska, a na dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 2 „Mali Odkrywcy” została ponownie wybrana Katarzyna Podlaska.
Więcej informacji z Marek
Marki – Srebrni badmintoniści!
To był niesamowite dwa dni w hali MCER. W poniedziałek i wtorek przy Wspólnej 40-42 rozgrywany był finał Ekstraligi Badmintona. Wzięły w nich
[...]
0 komentarzy
Marki – Wielkie, rodzinne malowanie płotu
Mieszkańcy naszego miasta mają wyjątkową okazję, by dosłownie zostawić swój ślad w miejskiej przestrzeni. W najbliższą niedzielę, 14 czerwca, Park Briggsów zamieni się
[...]
0 komentarzy
Z alkoholem na procesję
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, podczas zabezpieczenia przemarszu procesji w dniu święta Bożego Ciała w Markach dokonali zatrzymania 30
[...]
0 komentarzy
Marki – Zamknięcie skrzyżowania Ząbkowska-Szkolna
Jednym z elementów przebudowy ulicy Ząbkowskiej jest budowa wyniesionych skrzyżowań. Jedno z nich powstanie na skrzyżowaniu Szkolnej i Ząbkowskiej. Z tego powodu skrzyżowanie
[...]
0 komentarzy
Marki – Przerwa w dostawie wody
Marecki wodociąg informuje o planowanej przerwie w dostawie wody. Możliwe będą również spadki ciśnienia wody. Wiadomość dla mieszkańców ulicy Zachodniej. Wodociąg Marecki informuje,
[...]
0 komentarzy

