27 listopada br. komisja konkursowa dokonała oceny prac oraz wyłoniła zwycięzców konkursu.Konkurs plastyczny pt. „Z czystym powietrzem jestem na TAK! Edycja 2024” został sfinansowany z budżetu Gminy Miasto Marki w ramach działań edukacyjnych związanych z ochroną powietrza.
- I miejsce – Klara J. (klasa 4, SP3),
- II miejsce – Natalia K. (klasa 4, SP4),
- III miejsce – Piotr F. (klasa 6, SP2).
O terminie przekazania nagród poinformujemy zwycięzców oraz wyróżnionych telefonicznie.
Celem konkursu było:
- kształtowanie postaw i popularyzowanie działań mających na celu poprawę jakości powietrza w Markach,
- zachęcenie uczestników do aktywności artystycznej.
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Program obejmuje bezpłatne zabiegi weterynaryjne z zakresu kastracji oraz znakowania psów i kotów domowych. Poprzez zabieg kastracji (sterylizacji) należy rozumieć pełne chirurgiczne usunięcie
[...]
0 komentarzy
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
Ruszyły dwie ważne rekrutacje, ogłoszono konkursy na dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 Bajkowy Świat oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.
[...]
0 komentarzy
Marki – Wymiana wodomierzy
Rozpoczęła się wymiana wodomierz. Jest to bezpłatna usługa, dokonywana co pięć lat przez nasze przedsiębiorstwo. Jeśli Państwa nie zastaniemy, zostawimy informację o naszej
[...]
0 komentarzy

