Mistrz Promocji Czytelnictwa

?Mistrz Promocji Czytelnictwa? jest niezwykle prestiżowym wyróżnieniem dla każdego, kto na co dzień stara się pokazać, że czytanie jest niekończącą się fascynującą przygodą.

Mistrz Promocji Czytelnictwa to konkurs, który ma za zadanie wyróżnienie bibliotek promujących i wspierających rozwój czytelnictwa.

? Dlatego jest nam niezmiernie miło, że Miejska Biblioteka Publiczna w Wołominie została laureatem II miejsca w konkursie ?Mistrz Promocji Czytelnictwa? organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich ? informują pracownicy wołomińskiej instytucji.

Podczas uroczystej gali otwarcia szówstych Warszawskich Targów Książki w obecności Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej, Pana Wicemarszałka Sejmu Jerzego Wenderlicha, Pani Minister Joanny Kluzik-Rostkowskiej oraz wielu innych znamienitych gości, zostały wręczone laureatom dyplomy.

? Zdobyta nagroda jest dla nas motywacją do dalszej pracy. Chcemy w dalszym ciągu zarażać pasją czytania jeszcze więcej osób ? podkreślają wołomińskie bibliotekarki.

Cieszymy się razem z Miejską Biblioteką Publiczną w Wołominie i życzymy w przyszłym roku zajecia jeszcze wyższej lokaty w tym konkursie.

red.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.