Młodzi Gladiatorzy stają do walki

W pierwsze dni maja kickbokserzy MKS Wicher wzięli udział w międzynarodowej imprezie Polish Open, która odbyła się w Węgrowie. Wzięło w w nim udział 6 podopiecznych Grzegorza Engela. ?Gladiatorzy? nie zawiedli i wrócili do domu z medalami. Kamil Ruta podczas turnieju stoczył 3 walki. W finale znalazł się z utytułowanym zawodnikiem, którego pokonał i zdobył złoto w kat. juniorzy. Ruta spróbował też swoich sił w kat. kick light seniorzy gdzie również osiągnął sukces. Do walki po rocznej przerwie w formule ful contact seniorów kat. – 81, stanął Marcin Krawczyk. Po dobrej walce zdobył srebrny medal. W finale nie stanął do walki z powodu kontuzji.

W miniony weekend wolę walki pokazali najmłodsi kickbokserzy MKS Wicher. Udali się do Bielska Białej na Mistrzostwa Polski kadetów. Ze srebrnym medalem wrócił Dawid Durma, stoczył 3 walki, w finale uległ przeciwnikowi 2:1. Dobry występ zaliczył również Maciej Chroboł zdobywając srebrno. Jest najmłodszym zawodnikiem, jednak pokazał charakter i wolę walki. ?Mała Agnieszka Rylik? czyli Klaudia Strus oraz Sebastian Rek wywalczyli brązowe medale.

MKS Wicher składa podziękowania: Cafe Rondo, Albud, Imperf, Multi Medica Dom Wina Koniaku i Whiskey Konkurencja oraz Burmistrzowi Kobyłki i p. Karinie Jaźwińskiej. ech