Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 40 i 29-latka – podejrzanych o kradzież roweru spod jednego z wyszkowskich sklepów. Policjanci odnaleźli rower w lombardzie. Jak się okazało został on przez mężczyzn sprzedany. Właścicielka roweru nie kryła radości z odnalezienia jednośladu.
We wtorek ( 16.04) wyszkowscy funkcjonariusze zostali powiadomieni przez jedną z mieszkanek Wyszkowa, o kradzieży roweru spod jednego z lokalnych sklepów. Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natychmiast przystąpili do realizacji czynności związanych z odzyskaniem roweru. Jak ustalili, nikczemny czyn kradzieży został zarejestrowany przez monitoring, a podejrzani o jego dokonanie, znajdują się w pobliżu miejsca zdarzenia. Mundurowi natychmiast zatrzymali 40 i 29-latka, mieszkańców gminy Wyszków. Z tego, co mężczyźni przekazali policjantom wynikało, że sprzedali rower do jednego z miejscowych lombardów. Funkcjonariusze potwierdzili ten fakt i zabezpieczyli rower. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności .
Autor: mł.asp. Wioleta Szymanik
Więcej wiadomości z Mazowsza

„Dostawczak” za ciężki o 4,5 tony na wagach ITD

Kolizja w Markach. Skuter zderzył się z samochodem osobowym – jedna osoba ranna

Policyjny pościg zakończony zatrzymaniem złodziei kabli energetycznych

Nadit – policyjny pies doprowadził do ukrywającego się w zaroślach, nietrzeźwego uczestnika zdarzenia drogowego

Kolejne groźne zdarzenie z udziałem jednośladu

Wielkanocna awantura w sklepie – 40-latek aresztowany

Policjanci ze strażakami uratowali życie kobiety

„To moje auto, ale zgubiłem kluczyki” – zarzuty za kradzież z włamaniem do pojazdu

Podsumowanie weekendu świątecznego na drogach powiatu wołomińskiego

Zaginiony senior odnaleziony przez radzymińskich policjantów

Policja poszukuje świadków kradzieży i dewastacji

CBŚP i SG zlikwidowały nielegalną fabrykę papierosów. Magazyn na terenie powiatu wołomińskiego. Straty Skarbu Państwa sięgają 35 mln PLN

Podrobiony alkohol i papierosy ukryte na terenie powiatu wołomińskiego

Niedawno zdał egzamin, a już stracił prawo jazdy
