10 przemyśleń nt. „O wspólnym bilecie podczas sesji Rady Miasta Kobyłka

  1. Panie Janaszek niech pana koledzy obetną sobie diety , burmistrz obetnie sobie pensje ,nie róbcie zimowych festynów z chojakami . no i jeszcze wydaliście kasę na jakieś lipne świeczniki. To jest najgorsza rada baa n najgorsze 10 radnych od burmistrza . W innych miastach też zalewa np Piaseczno i co tam bilet jest baaa są tam nawet lokalne linie L i linie podmiejskie a u nas co syf, malaria i średniowiecze

  2. Pan radny Janaszek coś bardzo nie lubi wspólnego biletu,nie pierwszy raz optuje za jego likwidacją.Wszyscy wiemy jak to ułatwia życie nam mieszkańcom.Natomiast co do podtopień
    to ewidentne zaniedbania UM i brak nadzoru ze strony odpowiedzialnych służb nad stanem rowów melioracyjnych na naszym terenie powodują tę sytuację.Widac na każdym kroku „kompetencje” szefów służb odpowiedzialnych za infrastrukturę w mieście.Popatrzmy na gminną infrastrukturę drogową,chodniki -ręce opadają.Ale za to będziemy mieli internet bezprzewodowy,chociaż pewności nie mamy,bo przy takim tempie rozwiązywania problemów miasta przez zarząd UM i obecnej RM będzie potrzebne jeszcze ze dwie kadencje.

  3. Nie jeszcze 2 kadencje ekipy RR całkiem zrujnują to miasto…………….

  4. Może podliczyć poprzednią kadencję, pana Vice Mariuszka S. Wszyscy nabrali wody w usta. Radni RR dalej załatwiają głównie dla siebie różne sprawy.

  5. Może podliczyć poprzednią kadencję, pana Vice Mariuszka S. Wszyscy nabrali wody w usta. Radni RR dalej załatwiają głównie dla siebie różne sprawy.

  6. Pewnie gdyby Syn Pana Janaszka chodził do szkoły w Warszawie to byłby za wspólnym biletem, ale że syn wybrał szkołę w Wołominie to jest przeciw. Cóż mamy ludzi i parapety..

  7. Panie Janaszka Wołomin zrobił pod nosem wam Basen – pewnie masz bliżej niż ja mieszkaniec Wołomina – to się odp…. od Wołomina i nie wyłamuj, jak chcesz to będe jeżdził wtedy do Zielonki przez Kobyłkę samochodem i smródził Ci pod oknami.

  8. Radni z komitetu burmistrza to sami „specjaliści” tylko filozofują a nic nie robią!!!!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.