W Pałacu z Adrianną Godlewską-Młynarską

VIII edycja projektu kulturalnego zatytułowanego Salon Artystyczny w Pacu odbyła się 14 stycznia. Wystąpiła Adrianna Godlewska-Młynarska ? aktorka.Artystka debiutowała w teatrze Syrena w gronie największych artystów sztuki estradowej, takich jak Hanka Bielicka, Irena Kwiatkowska, Kazimierz Brusikiewicz, mistrz Ludwik Sempoliński, którego była uczennicą. Po dwóch latach wyjechała do Paryża, podjęła studia na wydziale literatury na Sorbonie. Po powrocie została zaangażowana do Teatru Dramatycznego jednocześnie współpracując (jako asystentka prof. Ludwika Sempolińskiego, Kazimierza Rudzkiego, Jana Świderskiego) przy przedstawieniach dyplomowych studentów PWST. Występowała w słynnym kabarecie ?Dudek?, czy ?u Lopka?. Wielu sympatyków przyniosło jej telewizyjne ?Gotowanie na ekranie?. W programie I Polskiego Radia była autorką i prezenterką programów muzycznych poświęconych piosence francuskiej.
W kameralnej atmosferze pałacowych wnętrz Adrianna Godlewska przedstawiła swój autorki program. Znakomitą interpretacją piosenek, barwną opowieścią o życiu paryskiej cyganerii artystycznej, poczuciem humoru ? aktorka oczarowała publiczność. W ciągu swojego występu stworzyła niezwykłą relację z widzami, chętnie też podejmowała rozmowy i pozowała do zdjęć w kuluarach.
Już 22 styczna w Pałacu w Chrzęsnem odbędzie się koncert Świat Chopina. Wystąpią – Anna Szarek-Lisiewicz ? solistka wiolonczelistka oraz Marta Plasota ? pianistka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.