Piąte zwycięstwo seniorów UKS Bankówka!

7 grudnia, w hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu spotkały się dwie drużyny Ekstraligi Unihokeja ? UKS Bankówka i TKKF Pionier Tychy.

W pierwszej tercji Pionier przegrał 2-0, była to m.in. zasługa naszego zawodnika, świetnie broniącego Bartka Wójcika. Druga i trzecia tercja, w których zdobyliśmy po 3 bramki, dały nam znaczącą przewagę nad rywalem. Mimo świetnej obrony bramkarza Pioniera, Krzysztofa Burdy, który został zawodnikiem meczu drużyny gości, spotkanie zakończyło się wynikiem 8-2 dla zawodników z Zielonki. Tytuł MVP gospodarzy trafił do Mateusza Kowalskiego, który zdobył dwie bramki w sobotnim meczu. Swoją pierwszą bramkę w grupie seniorów strzelił także Jakub Szałański. Gratulujemy!
Już niedługo UKS Bankówka zagra na wyjeździe z zespołem Prus Żary, a 4 stycznia gramy u siebie z drużyną z Torunia. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!