Pięć medali KSW Kyokushin na Tataria Cup w Nowej Sarzynie

21 września w Nowej Sarzynie koło Leżajska odbył się kolejny Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin TATARIA CUP, w którym wzięło udział 182 zawodników. Zawody były silnie obsadzone, gdyż młodzi wojownicy startujący w mocnym kontakcie budują najwyższą formę do zbliżających się październikowych Mistrzostw Europy Juniorów w Katowicach.

Reprezentacja Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zdobyła pięć medali. Złoty medal wywalczył Damian Cholewicki, który swoje walki wygrywał nokautując przeciwników z Lublina, Leżajska i Krosna, po celnych uderzeniach rękoma na brzuch. W turnieju zwyciężyła także Klaudia Czarnecka pokonując przeciwniczki z Zamościa i Chełma. Dobrze zaprezentował się najlżejszy zawodnik w stawce Bartłomiej Cieślar, który po bardzo dynamicznych walkach z zawodnikami z Przewroska, Bielsko Białej i Jarosławia, uplasował się drugim miejscu. Srebrny medal zdobył Paweł Dobrogowski, a brązowy Agnieszka Kulczycka.

Z turnieju w rundach eliminacyjnych odpadli: Ola Miętus, Kuba Nejfeld, Paweł Kowalczyk i Karol Burzyk, ale mimo porażki udało im się stoczyć klika zaciętych walk co stanowi dobrą prognozę dla KSW KYOKUSHIN przed Mistrzostwami Europy. Trudy kibicowania wzięli na siebie: Łukasz Zach i Rafał Kowalczyk. Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl

KSW KYOKUSHIN