Pierwsza kolejka za nami

5 października na boisku Orlik w Ostrówku miała miejsce inauguracja Premier Ligi U18 o Puchar Wójta Klembowa pod patronatem medialnym Życia Powiatu na Mazowszu. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów czyli około 150 zawodników z Gminy Klembów i okolic.

Pierwsze spotkanie ligowe odbyło się pomiędzy dwoma drużynami z Ostrówka o godz. 9:00 a mianowicie: WKS Ostrówek i FC Ostrówek ? derby zakończyły się wygraną starszych chłopców i jednocześnie faworytów meczu 2:0 a bramki zdobył Tomasz Wysocki i Mateusz Domżalski Kolejne drużyny, które wybiegły tego dnia na boisko, to BKS Ostrówek i drużyna Królewskiego Składu z Tłuszcza. Także i tym razem gospodarze nie potraktowali ulgowo gości i wygrali 26:1 ? wynik niemal hokejowy ale wiemy, że to dopiero początek rozgrywek i drużyny wzajemnie badają swoje możliwości.

premierliga_ostrowek

Trzecie spotkanie Premier Ligi odbyło się pomiędzy zespołami AHO Dobczyn vs Joga Bonito Duczki. W tym spotkaniu mieliśmy koncert dwóch aktorów Cezarego Sasina z AHO Dobczyn oraz Damiana Piwko z Joga Bonito. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, było wszystko ? piękne bramki, dramaturgia i wspaniałe akcje. Spotkanie to zostało mianem ?meczu kolejki?. Zawodnicy z Duczek w końcowej fazie meczu przegrywali aż trzema bramkami by zwyciężyć w tym spotkaniu 8:7!

W samo południe doszło do starcia drużyn z Woli Rasztowskiej oraz Orłów Klembów Jr. Wynik meczu zakończył się wygraną Orłów Klembów aż 25:1 a zawodnikiem meczu został Bartosz Dudek. Ostatnim meczem pierwszej kolejki Premier League Ostrówek było spotkanie pomiędzy drużyną Piotra Miszczaka Art. Stal Rządza Kraszew a zespołem Media Try Wołomin. Niestety, ciekawie zapowiadające się spotkanie, nie doszło do skutku. Drużyna z Wołomina nie stawiła się na to spotkanie, co według regulaminu daje walkower dla drużyny Art. Stal Rządza Kraszew.

Relacje zdjęciowe i reportaże na Facebook: Premier-Liga-Ostrówek ? Dołącz do nas !

Organizator Premier Sport