Pierwsze mareckie spotkanie puzzlowe

Pierwsze mareckie spotkanie puzzlowe

CAF3  otwiera swoje drzwi dla wszystkich pasjonatów puzzli. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i integracji w przyjaznej atmosferze.

Atrakcje dla uczestników

  • Najdłuższe puzzle Jumbo Jan Van Haasteren – uczestnicy zmierzą się z wyzwaniem ułożenia puzzli o imponującej długości 3,75 metra. To doskonała okazja, by podjąć próbę ukończenia tak wyjątkowego projektu.
  • Różnorodne puzzle do wyboru – w trakcie wydarzenia dostępne będą różne zestawy puzzli. Uczestnicy mogą także przynieść własne pudełka i podzielić się nimi z innymi.
  • Przyjazna atmosfera i smaczne przekąski – organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik poczuje się swobodnie, a pyszne przekąski umilą czas spędzony na układaniu.

Informacje organizacyjne

  • Dzieci mogą uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką rodziców.
  • Spotkanie organizowane jest przez mieszkankę miasta, co dodaje mu lokalnego i przyjaznego charakteru.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 11 stycznia (sobota)
  • Godzina: 10:00 – 14:00
  • Miejsce: CAF3, ul. Fabryczna 3

To wydarzenie to wyjątkowa okazja na spędzenie czasu w kreatywny sposób. CAF3 zaprasza wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w układaniu puzzli i poznać innych miłośników tej pasji.

Więcej informacji z Marek

Magazyn kryzysowy w Markach. Nowe zaplecze dla ochrony ludności i obrony cywilnej

Magazyn kryzysowy w Markach. Nowe zaplecze dla ochrony ludności i obrony cywilnej

W odpowiedzi na rosnące zagrożenia związane zarówno z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, jak i sytuacją geopolityczną wschodniej granicy, władze Marek podjęły decyzję o utworzeniu [...]
0 komentarzy
Marki - Zamknięcie parkingu obok urzędu miasta

Marki – Zamknięcie parkingu obok urzędu miasta

W związku z przygotowaniami do Mareckiego Jarmarku Świątecznego jesteśmy zmuszeni zamknąć część parkingu obok ratusza. Dojdzie do tego w czwartek wieczorem (4 grudnia) [...]
0 komentarzy
Marki - Zbiórka dla schroniska na Jarmarku Świątecznym

Marki – Zbiórka dla schroniska na Jarmarku Świątecznym

W najbliższy weekend, 6 i 7 grudnia, w godzinach 14:00-20:00, podczas Jarmarku Świątecznego w Markach odbędzie się zbiórka darów dla psów i kotów [...]
0 komentarzy
Marki - Powiedz o tym komuś

Marki – Powiedz o tym komuś

10 grudnia 2025 r. w godz. 9:00 -16:00 w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym odbędzie się konferencja zatytułowana „Powiedz o tym komuś. 35 lat wsparcia. [...]
0 komentarzy
Marki - Zjazd linowy i ścieżka sprawnościowa

Marki – Zjazd linowy i ścieżka sprawnościowa

Kilka lat temu mieszkańcy Marek zdecydowali o wybudowaniu strefy relaksu-ogrodu zmysłów. Była ta inicjatywa z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Obszar przeznaczony pod rekreację powiększy [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.