Piłkarskie mistrzostwa Powiatu w Zielonce

Zielonka - Piłkarskie mistrzostwa Powiatu w Zielonce

Na stadionie miejskim w Zielonce odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w piłce nożnej, zorganizowane przez Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego we współpracy z Ośrodkiem Kultury i Sportu w Zielonce. Gospodarze zdobyli srebrny medal.

Tegoroczna licealiada zapewniła wiele emocji. Mecze rozgrywały się na dwóch boiskach, ponieważ w turnieju brało udział aż 9 drużyn z naszego powiatu.

Rozgrywki rozpoczęły się intensywną rywalizacją w grupach, następnie drużyny rozegrały mecze półfinałowe i wielki finał.

Finalnie turniej zakończył się zwycięstwem I Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce, a brązowy medal wywalczyło III Liceum Ogólnokształcące w Wołominie.

W ceremonii uhonorowania zwycięskich drużyn udział wzięli Zastępca Burmistrza Miasta Zielonka Robert Pomorski oraz Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu Adam Lisiecki.

Źródło: UM Zielonka

Więcej informacji z Zielonki

Zielonka przerwa w dostawie wody

Zielonka – Przerwa w dostawie wody 17 i 18 grudnia

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Osiedla [...]
0 komentarzy
Zielonka - Mali aktorzy, wielka historia, czyli jasełka w Przedszkolu nr 3

Zielonka – Mali aktorzy, wielka historia, czyli jasełka w Przedszkolu nr 3

Dawno, dawno temu, przed dwoma tysiącami lat w pewnej lichej stajence przyszło na świat niezwykłe dziecko… – tak rozpoczyna się opowieść, której słuchamy [...]
0 komentarzy
Zielonka - Rodzinne warsztaty, ekoakcja i jarmarki – weekend w mieście pod znakiem świąt

Zielonka – Rodzinne warsztaty, ekoakcja i jarmarki – weekend w mieście pod znakiem świąt

Warsztaty, kiermasze i jarmarki w Zielonce oznaczają, że… święta coraz bliżej. W nadchodzący weekend zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia, które wprowadzą mieszkańców w klimat Bożego [...]
0 komentarzy
Zielonka - Postępy na budowie miejskiego żłobka

Zielonka – Postępy na budowie miejskiego żłobka

Na budowie miejskiego żłobka widać kolejne wyraźne postępy. Najwięcej dzieje się wewnątrz budynku, gdzie trwają prace wykończeniowe. W ostatnim czasie zostało wykonane ogrzewanie [...]
0 komentarzy
Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Zielonki

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Zielonki

Betlejemskie Światło Pokoju od lat wędruje po świecie, przekazywane z rąk do rąk jako symbol nadziei i pokoju. Przemierzając długą drogę, dotarło także [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.