Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 18 do 28 października 2021 planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Borki

  • ul. Ustronna
  • ul. Rydzowa
  • ul. Kasztelańska
  • ul. Miedziana
  • ul. Rekreacyjna
  • ul. Czeremchowa
  • ul. Słowiańska od Rekreacyjnej do Morenowej
  • ul. Rudzika
  • ul. Żabia
  • ul. Na Skarpie
  • ul. Ryńska
  • ul. Kominkowa

Arciechów

  • ul. Pod Dębami
  • ul. Migdałowa
  • ul. Serocka
  • ul. Krokusowa
  • ul. Żeglarska
  • Słoneczna, Sasanki, Brzozowa, Sosnowa, Modrzewiowa,
  • Spacerowa, Akacjowa, Bociania, Szamana, Nasza, działki MSW
  • ul. Zegrzyńska
  • ul. Przystań
  • ul. Motylkowa
  • ul. Mirabelki
  • ul. Jaworowa
  • ul. Orzechowa
  • ul. Wypoczynkowa
  • ul. Myszyniec

Stare Załubice

  • ul. Euzebii
  • ul. Aleja Wojciechowskiego
2021-10-18 09:00 2021-10-18 13:00 4 12-0810 (BORKI DZIAŁKI), 12-0806 (BORKI SIWEK 3), 12-0544 (BORKI SIWEK 4), 12-0396 (ARCIECHÓW A), 12-0501 (BORKI-SIWEK DZIAŁKI), 12-0256 (WOLICA/OŚR. MSW), 12-0574 (ARCIECHÓW DZIAŁKI), 12-0862 (ARCIECHÓW 4), 12-0003 (ARCIECHÓW B MYSZYNIEC), 12-0718 (ARCIECHÓW DZIAŁKI 3), 12-0257 (WOLICA/OŚR. ZTBW), 12-0394 (ARCIECHÓW DZIAŁKI 1), 12-0561 (ARCIECHÓW/OPOLSKI), 12-0013 (BORKI-SIWEK 2)
Ząbki

  • ul. Piotra Olszewskiego 30B, 30A, 30, 11A, 11, 7
  • ul. Sokola 18, 16A, 16, 15, 14, 13, 1
  • ul. Słowicza 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4
2021-10-18 09:30 2021-10-18 13:30 4 12-0384 (ZĄBKI DOLNA)
Wołomin

  • ul. Aleja Niepodległości od numeru 21 do numeru 25
  • ul. Kolonia Gródek
  • ul. Dworska
  • ul. Szosa Jadowska od numeru 1 do numeru 21
  • Rolna
  • ul. Ciasna od numeru 1 do numeru 18
  • os. Słoneczna bloki numer 5, 6, 7, 16

Stare Lipiny

  • al. Aleja Niepodległości od numeru 219 do ulicy 1-go Maja w Wołominie
  • ul. Poranek
  • ul. Świętojańska
  • ul. Kwitnąca od Świętojańskiej do Radosnej
  • ul. Radosna
  • ul. Smugi
  • Rodzinna

Nowe Lipiny

  • ul. Wspólna
  • ul. Błękitna
  • ul. Szczęsna
  • ul. Krzyżowa
  • ul. Rolna od Wspólnej do numeru 85
2021-10-19 07:00 2021-10-19 09:00 2 12-0988 (ROLNA 2), 12A1111 (FLAK-POL), 12-0871 (KRZYŻOWA LIPINY NOWE), 12-0994 (ROLNA 3), 12-0114 (WOŁOMIN LIPINY SMUGI), 12-0764 (WOŁOMIN KWITNĄCA), 12-0427 (WOŁOMIN LIPINY NOWE/ROLNA), 12-0306 (WOŁOMIN SŁONECZNA 2)
Nowe Lipiny

  • ul. Błękitna
  • ul. Wspólna
  • ul. Szczęsna
  • ul. Krzyżowa
  • ul. Rolna od Wspólnej do numeru 85

Wołomin

  • ul. Aleja Niepodległości od numeru 21 do numeru 25
  • ul. Kolonia Gródek
  • ul. Dworska
  • ul. Szosa Jadowska od numeru 1 do numeru 21
  • Rolna
  • ul. Ciasna od numeru 1 do numeru 18
  • os. Słoneczna bloki numer 5, 6, 7, 16

Stare Lipiny

  • al. Aleja Niepodległości od numeru 219 do ulicy 1-go Maja w Wołominie
  • ul. Poranek
  • ul. Świętojańska
  • ul. Kwitnąca od Świętojańskiej do Radosnej
  • ul. Radosna
  • ul. Smugi
  • Rodzinna
2021-10-19 16:00 2021-10-19 18:00 2 12-0988 (ROLNA 2), 12A1111 (FLAK-POL), 12-0871 (KRZYŻOWA LIPINY NOWE), 12-0994 (ROLNA 3), 12-0114 (WOŁOMIN LIPINY SMUGI), 12-0764 (WOŁOMIN KWITNĄCA), 12-0427 (WOŁOMIN LIPINY NOWE/ROLNA), 12-0306 (WOŁOMIN SŁONECZNA 2)
Nowe Lipiny

  • ul. Szosa Jadowska od numeru 10 do rzeki Czarna
  • ul. Batalionów Chłopskich od ulicy Poprzecznej do rzeki Czarna
  • ul. Szeroka
  • ul. Górna
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Wąska
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Wspólna 3

Duczki

  • ul. Majdańska od numeru 2 do Mostówki
  • ul. Azaliowa 5

Mostówka

  • 77, 75
2021-10-20 07:00 2021-10-20 09:00 2 12A1005 (WOŁOMIN SOBSMAK), 12A1049 (FURGOMIN), 12-0529 (WOŁOMIN LIPINY NOWE RUDNIK), 12-0777 (WOŁOMIN SZOSA JADOWSKA 2), 12-0418 (WOŁOMIN LIPINY NOWE KACZYŃSKI), 12-0365 (MOSTÓWKA 2), 12-0744 (MAJDAŃSKA), 12-0053 (DUCZKI 6), 12-0736 (WOŁOMIN SZOSA JADOWSKA), 12-0564 (WOŁOMIN LIPINY NOWE 2), 12-0456 (WOŁOMIN LIPINY NOWE)
Nowe Lipiny

  • ul. Szosa Jadowska od numeru 10 do rzeki Czarna
  • ul. Batalionów Chłopskich od ulicy Poprzecznej do rzeki Czarna
  • ul. Szeroka
  • ul. Górna
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Wąska
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Wspólna 3

Duczki

  • ul. Majdańska od numeru 2 do Mostówki
  • ul. Azaliowa 5

Mostówka

  • 77, 75
2021-10-20 16:00 2021-10-20 18:00 2 12A1005 (WOŁOMIN SOBSMAK), 12A1049 (FURGOMIN), 12-0529 (WOŁOMIN LIPINY NOWE RUDNIK), 12-0777 (WOŁOMIN SZOSA JADOWSKA 2), 12-0418 (WOŁOMIN LIPINY NOWE KACZYŃSKI), 12-0365 (MOSTÓWKA 2), 12-0744 (MAJDAŃSKA), 12-0053 (DUCZKI 6), 12-0736 (WOŁOMIN SZOSA JADOWSKA), 12-0564 (WOŁOMIN LIPINY NOWE 2), 12-0456 (WOŁOMIN LIPINY NOWE)
Marki

  • ul. Okólna numer 45, pompownia ścieków
2021-10-22 08:00 2021-10-22 12:00 4 12-0041 (MARKI PRZEPOMPOWNIA), (12A1201 MARKI SW INWESTMENTS)
Słupno

  • ul. Bł. Bronisława Markiewicza 4, 37B
  • ul. Storczykowa 4
  • al. Aleja Jana Pawła II 21
2021-10-25 08:00 2021-10-25 12:00 4 12-3036 (SŁUPNO STAFFA 3)
Marki

  • ul. Okólna 47 CC, CD, CE, CF, CG, CH, CI, CJ
2021-10-25 10:00 2021-10-25 14:00 4 12-3130 (MARKI OKÓLNA 3)
Radzymin

  • ul. Prosta od numeru 1 do numeru 11
  • ul. Platynowa od numeru 1 do numeru 4
2021-10-26 08:00 2021-10-26 12:00 4 12-0995 (RADZYMIN MACZKA 2)
Kobyłka

  • ul. ks. Franciszka Marmo 13, 13A, 13C, 18A, 18, 16, 14A, 11, 11B, 12, 14, 11A, 10B, 9C, 9B, 9A, 10A, 9, 14B, 10, 7C, 8, 7A, 5A, 6, 4, 3A, 3B, 4A, 3, 1, 2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 31
  • ul. Źródnik 15, 15A
  • ul. Kombatantów 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
  • ul. Graniczna 36, 38, 34, 34A, 47, 45, 43B, 34B, 28, 43, 39, 57, 57B, 36B, 38C, 59, 59A, 38A, 61, 61A, 61B, 42, 63, 65, 48, 67, 52, 69, 40
  • ul. gen. Franciszka Żymirskiego 1, 2, 5, 3, 7, 7A, 9, 11, 13, 13A, 6, 15, 17, 8, 8A, 10, 17B, 21, 17A, 23, 12A, 25B, 25, 25A, 27, 12, 16A, 14, 31, 16B, 16C, 16E, 16F, 35A, 35, 16D, 16G, 37, 16B, 39, 39A, 39B
2021-10-26 08:00 2021-10-26 12:00 4 12-0047 (KOBYŁKA OŚR. ZDROWIA)
Zielonka

  • ul. Ossowska od numeru 46 do rzeki Długa
  • ul. Janusza Korczaka
2021-10-26 09:00 2021-10-26 13:00 4 12-0808 (ZIELONKA OSSOWSKA 2)
Marki

  • ul. Żurawinowa
  • ul. Wrzosowa 34
  • ul. Graniczna od Żurawinowej do Obrońców
  • ul. Księdza Ignacego Skorupki od nr 17 do Granicznej
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Błękitna
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Pastelowa
  • ul. Tęczowa
  • ul. Kolorowa od Modrzewiowej do Akacjowej
  • ul. Obrońców
  • ul. Batalionów Chłopskich 38, 38A
  • ul. Długa od nr 23L do Spacerowej
  • ul. Legionowa od nr 34 do Spacerowej
  • ul. Fiołkowa
  • ul. Agrarna
  • Zorzy
  • ul. Konwalii
  • ul. Szarotki
  • ul. Spacerowa od Granicznej do nr 194
  • ul. Zielona od nr 79 do 102
  • ul. Szczygla
  • ul. Pogodna
  • ul. Wilgi
  • ul. Dębowa
  • ul. Słowików
  • ul. Podleśna od Zielonej do Zbożowej
2021-10-28 08:00 2021-10-28 12:00 4 12-0354 (MARKI CZARNA STRUGA/MIN. LEŚNICTWA), 12-3172 (MARKI ZIELONA/ŹRÓDLANA), 12-0415 (MARKI CZARNA STRUGA/MIN. PRZEMYSŁU), 12-0822 (MARKI GRANICZNA 1), 12-0417 (MARKI ZIELONA 2), 12-0849 (MARKI SPACEROWA 2), 12-3199 (MARKI LEGIONOWA 2), 12-0840 (MARKI DŁUGA 2), 12-0143 (MARKI DŁUGA/SZAROTKI), 12-3257 (MARKI SPACEROWA POMPOWNIA), 12-0861 (MARKI POGODNA/SPACEROWA), 12-0144 (MARKI LEGIONOWA), 12-0341 (MARKI CZARNA), 12-0796 (MARKI KOLOROWA)

 

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku drogowego

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku drogowego

Policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 26 czerwca 2022 roku około godziny 03.40 w miejscowości Dręszew na ul. Nadbużańskiej 10 w [...]
0 komentarzy
XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Punktualnie o godz. 10:00, w upalne sobotnie przedpołudnie, 25 czerwca 2022 r. na terenie placu za radzymińską Kolegiatą w szranki stanęło kilkanaście drużyn [...]
0 komentarzy
Komunikacja miejska w wakacje

Komunikacja miejska w wakacje

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany obowiązują do końca sierpnia Autobusy wprowadzenie rozkładów wakacyjnych linii: 104, 105, 106, 109, 110, 117, 119, 120, [...]
0 komentarzy

Strażacka kronika zdarzeń 20-26 czerwiec

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miniony piątek w godzinach nocnych na trasie S8, natomiast dzień później na ulicy Skorupki w Ząbkach, przy [...]
0 komentarzy

W Ząbkach autobus wbił się w naczepę, 1 osoba nie żyje

Do tragicznego wypadku doszło 27 czerwca, około godziny 15. w Ząbkach w Alei Piłsudskiego (droga krajowa 631) na wysokości ulicy Szwoleżerów. Autobus miejski [...]
0 komentarzy

Utonięcie na Gliniankach i tragiczny bilans weekendu w okolicach Warszawy

W sobotę na kąpielisku Glinianki w Zielonce utonął około 40- letni mężczyzna. Akcja reanimacyjna nie dała efektów. To pierwsza tego lata ofiara wody [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 27 do 30 czerwca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie [...]
0 komentarzy
Wakacyjny rozkład jazdy autobusów linii L

Wakacyjny rozkład jazdy autobusów linii L

Od poniedziałku 27 czerwca wchodzi w życie wakacyjny rozkład jazdy autobusów miejskich linii L. Zmiany podyktowane są mniejszym wykorzystaniem komunikacji publicznej w okresie [...]
0 komentarzy

Mieszkanka naszego powiatu potrzebuje krwi!

Ewelina Marcinkiewicz z Dobczyna – pilnie potrzebuje krwi! Pomóc możemy oddając krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Warszawie z zaznaczeniem, że to dla [...]
0 komentarzy
Nie żyje Tadeusz Gołębiewski właściciel TAGO i pięciu największych hoteli w Polsce

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski właściciel TAGO i pięciu największych hoteli w Polsce

Tę smutną informację podają dziś serwisy krajowe. Tadeusz Gołębiewski – legenda polskiego biznesu. Człowiek wywodzący się z Wołomina, gdzie rozpoczął swoją biznesową drogę, [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.