Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 15 do 23 lutego planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego.

 

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Majdan

  • ul. Wyszyńskiego 4, 6
  • ul. Racławicka 6

Leśniakowizna

  • ul. Kasprzykiewicza 230, 228, 226, 224, 251, 253, 222, 220, 218, 245, 243, 216, 214B, 214A, 214C, 212, 239, 208B, 208A, 237, 206, 202, 233, 200, 231, 198, 196, 229, 225, 192, 223, 221
  • ul. Szumiąca 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
2022-02-14 10:00 2022-02-14 14:00 4 12-0149 (MAJDAN 1)
Ząbki

  • ul. Jaśminowa 21
  • ul. Gajowa 4D, 8, 8A
  • ul. Bukowa
  • ul. Gdyńska 27, 25, 25A, 23, 24, 30, 35, 32, 39, 39A, 33, 31, 31A, 29
  • ul. Juliusza Słowackiego 21
  • ul. Mariana Langiewicza 17, 23, 24, 26, 21, 26A, 25, 25A, 23, 27, 28, 29, 30, 31, 19, 18, 9A, 9, 16, 7, 14, 12, 5, 10, 8, 3, 6, 4, 2, 2A
  • ul. Lipowa 2, 8, 10, 12, 14, 13, 15, 16, 18, 9, 5, 6, 6A, 5A, 3
  • ul. Ks. Ignacego Skorupki 74, 72, 70, 68, 66, 64, 62, 69, 71
  • ul. Jodłowa
  • ul. Spacerowa 14, 11, 12, 10, 9, 8, 7, 5, 6, 4, 3, 2, 1
  • ul. Franciszka Stefczyka 7
  • ul. Władysława Broniewskiego
  • ul. Kręta 1, 3, 4, 6
  • ul. Sosnowa 2, 4, 6, 8
  • ul. Rembertowska 3, 5, 13
  • ul. Władysława Sikorskiego 33A, 33B, 53, 57, 55, 555A, 57, 57A, 59, 59A, 53A
  • ul. Stefana Okrzei
  • ul. Tulipanowa 10A, 10
2022-02-15 09:00 2022-02-15 12:00 3 12A1050 (ZĄBKI ALTEA), 12-0536 (ZĄBKI LANGIEWICZA), 12-0653 (ZĄBKI FOTEX/SIKORSKIEGO), 12-0874 (ZĄBKI MAXiART), 12-0404 (ZĄBKI OŚ. MELAKÓW), 12-0993 (ZĄBKI GAJOWA 2), 12-0481 (ZĄBKI OŚ. ZRYW), 12-0271 (ZĄBKI LIPOWA/LANGIEWICZA)
ODWOŁANE
Prace odwołane!!! Przepraszamy za utrudnienia.
Ząbki

  • ul. Józefa Piłsudskiego 51, 27b, 33b, 33a, 33, 52, 31, 29, 29a, 27, 40, 38, 25a, 25, 46, 46a Kościół, 35, 37b, 39c, 39b, 37a, 35 Szkoła Podstawowa, 33b, 33a, 33, 31, 46a, 29, 27, 25, 25a, 38, 52
  • ul. Westerplatte 10, 12, 12A, 15, 13, 17, 19, 14, 14A, 6, 8, 4A, 1/11 Przedszkole
  • ul. Stanisława Staszica 10, 2, 4, 8, 6
  • ul. Hugona Kołłątaja 14, 16, 28, 27, 26, 24, 25, 22, 23, 21a, 18, 21, 27, 28, 24, 26, 22, 21A, 18, 21, 23,41, 43, 39, 37, 36, 36A, 37, 35A, 35, 37A, 45, 47, 42, 44, 49, 49A, 46, 49B, 38, 40
  • ul. Ks. Ignacego Skorupki 22, 22a, 22b, 22f, 22e, 22d, 28c, 28B, 18A, 18B, 20A, 22A, 22, 22B, 22D, 22E, 22F, 28B, 28C, 44A, 62
  • ul. Władysława Sikorskiego 3, 2a, 2f, 2c, 2d, 5, 7, 9, 11, 4, 6, 13, 8, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 27, 30, 29, 31, 32, 10, 13, 8, 6, 11, 9, 7, 2D, 5, 2E, 3, 2C, 2A, 2F, 2B, 33B
  • ul. Szkolna 1, 8, 7, 5, 6, 3, 4, 2, 15, 16, 13, 14A, 12, 11, 9A, 10, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 29, 31, 32A, 33A, 32, 18, 17, 25
  • ul. Harcerska 10, 5a, 5, 8, 3b, 6, 3a, 4, 2, 7, 9, Gimnazjum
  • ul. Gustawa Morcinka 10A, 6
  • ul. Arkadego Fiedlera 1, 4
  • ul. Lotnicza 16, 9, 11, 18, 20, 1, 4, 6, 8, 3, 8A, 5, 10, 12, 14
  • ul. Szczęśliwa 13, 11, 12, 9, 7, 5, 6
  • ul. Kwiatowa 8, 10, 14, 16, 16A, 3A, 22, 24, 5, 5F, 5B, 30
  • ul. Wojciecha Kossaka
  • ul. Szwoleżerów 3A
  • ul. Józefa Piłsudskiego od Warszawskiej do Szwoleżerów
2022-02-16 07:00 2022-02-16 10:00 3 12-0653 (ZĄBKI FOTEX/SIKORSKIEGO), 12-0395 (ZĄBKI WESTERPLATTE), 12-0669 (ZĄBKI PKO/PIŁSUDSKIEGO), 12-0043 (ZĄBKI SZKOLNA), 12-0363 (ZĄBKI LOTNICZA)
Ząbki

  • ul. Westerplatte 10, 12, 12A, 15, 13, 17, 19, 14, 14A, 6, 8, 4A, 1/11 Przedszkole
  • ul. Józefa Piłsudskiego 51, 27b, 33b, 33a, 33, 52, 31, 29, 29a, 27, 40, 38, 25a, 25, 46, 46a Kościół, 35, 37b, 39c, 39b, 37a, 35 Szkoła Podstawowa, 33b, 33a, 33, 31, 46a, 29, 27, 25, 25a, 38, 52
  • ul. Stanisława Staszica 10, 2, 4, 8, 6
  • ul. Hugona Kołłątaja 14, 16, 28, 27, 26, 24, 25, 22, 23, 21a, 18, 21, 27, 28, 24, 26, 22, 21A, 18, 21, 23,41, 43, 39, 37, 36, 36A, 37, 35A, 35, 37A, 45, 47, 42, 44, 49, 49A, 46, 49B, 38, 40
  • ul. Ks. Ignacego Skorupki 22, 22a, 22b, 22f, 22e, 22d, 28c, 28B, 18A, 18B, 20A, 22A, 22, 22B, 22D, 22E, 22F, 28B, 28C, 44A, 62
  • ul. Władysława Sikorskiego 3, 2a, 2f, 2c, 2d, 5, 7, 9, 11, 4, 6, 13, 8, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 28, 27, 30, 29, 31, 32, 10, 13, 8, 6, 11, 9, 7, 2D, 5, 2E, 3, 2C, 2A, 2F, 2B, 33B
  • ul. Szkolna 1, 8, 7, 5, 6, 3, 4, 2, 15, 16, 13, 14A, 12, 11, 9A, 10, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 29, 31, 32A, 33A, 32, 18, 17, 25
  • ul. Harcerska 10, 5a, 5, 8, 3b, 6, 3a, 4, 2, 7, 9, Gimnazjum
  • ul. Gustawa Morcinka 10A, 6
  • ul. Arkadego Fiedlera 1, 4
  • ul. Lotnicza 16, 9, 11, 18, 20, 1, 4, 6, 8, 3, 8A, 5, 10, 12, 14
  • ul. Szczęśliwa 13, 11, 12, 9, 7, 5, 6
  • ul. Kwiatowa 8, 10, 14, 16, 16A, 3A, 22, 24, 5, 5F, 5B, 30
  • ul. Wojciecha Kossaka
  • ul. Szwoleżerów 3A
  • ul. Józefa Piłsudskiego od Warszawskiej do Szwoleżerów
2022-02-17 14:00 2022-02-17 17:00 3 12-0653 (ZĄBKI FOTEX/SIKORSKIEGO), 12-0395 (ZĄBKI WESTERPLATTE), 12-0669 (ZĄBKI PKO/PIŁSUDSKIEGO), 12-0043 (ZĄBKI SZKOLNA), 12-0363 (ZĄBKI LOTNICZA)
Zagościniec

  • ul. Kolejowa 35E
2022-02-21 08:00 2022-02-21 12:00 4 12-0875 (OWOCOWA/100-LECIA)
Słupno

  • al. Aleja Jana Pawła II 84, 86, 1C, działka numer 689/2
  • ul. Wilcza 1, 2, 4, 5, 6
2022-02-21 09:00 2022-02-21 13:00 4 12-0790 (WARSZAWSKA/SŁUPNO)
Wołomin

  • ul. Prądzyńskiego 20
2022-02-21 09:00 2022-02-21 13:00 4 12-0215 (WOŁOMIN OŚ. LIPIŃSKA C)
Nowe Załubice

  • ul. Opolska 3A
2022-02-22 08:00 2022-02-22 12:00 4 12-0555 (ZAŁUBICE NOWE 6)
Arciechów

  • ul. Krokusowa 16, 16A, 16B, 16C, 36C
2022-02-23 08:00 2022-02-23 12:00 4 12-0862 (ARCIECHÓW 4)
Słupno

  • ul. Hoża
  • ul. Saska
  • ul. Młodzieńcza
  • ul. Wiosenna
  • ul. Górki
  • ul. Marii Konopnickiej
  • ul. Ceglana
  • al. Aleja Jana Pawła II 13d, e, f, 8, 8c, d, e, f
  • ul. Jana Christiana Andersena
  • ul. Sadowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Przyjazna
  • ul. Sąsiedzka
  • ul. Stefana Żeromskiego od numeru 31A do ulicy Poprzecznej
2022-02-23 08:30 2022-02-23 12:30 4 12A1088 (BOSTAL 1 SŁUPNO), 12A1144 (SAKS-POL), 12A1038 (SKR-SŁUPNO), 12A1089 (BOSTAL 2 SŁUPNO), 12A1099 (SMOROŃ CEG. SŁUPNO), 12A1085 (ZAŁOGA CEG. SŁUPNO), 12-0408 (SŁUPNO 7/JURKIEWICZ), 12-0597 (SŁUPNO ZAJĄC), 12-0873 (MŁODZIEŃCZA), 12-0600 (SŁUPNO MOŚCICKI), 12-3217 (SŁUPNO CEGLANA 1), 12-0192 (SŁUPNO 1 UL. CEGLANA), 12-0196 (SŁUPNO 4)

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Radzymin - Decyzja SKO - sprawa do ponownego rozpatrzenia

Radzymin – Decyzja SKO – sprawa do ponownego rozpatrzenia

W związku z decyzją SKO w kompostowni, o wydaniu której poinformowano w biuletynie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w dniu 10 kwietnia, a o której [...]
0 komentarzy

Pożar lasu w Słupnie. Straż podejrzewa podpalenie.

Dwa pożary lasu wybuchły w Słupnie 9 i 10 kwietnia pomiędzy miejscowością a drogą nr 631. 9 kwietnia strażacy dostali informację o pożarze [...]
0 komentarzy

Kabaret Paranienormalni już niedługo zawita do Zielonki!

Już 26 kwietnia o godzinie 19:00 w Ośrodku Kultury i Sportu w Zielonce Kabaret Paranienormalni będzie bawił mieszkańców Zielonki i okolic prezentując swój [...]
0 komentarzy
Dwie inwestycje sejmiku Mazowsza w ogólnopolskim konkursie!

Dwie inwestycje sejmiku Mazowsza w ogólnopolskim konkursie!

Trwa głosowanie na najciekawsze budowy i modernizacje w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Wśród nominowanych są dwie inwestycje zrealizowane przez Sejmik Województwa Mazowieckiego – szkoła [...]
0 komentarzy
Zielonka - remont ronda przy ulicy Lipowej

Harmonogram budów ulic na terenie Miasta Ząbki

Obecnie realizowana jest największa inwestycja drogowa w historii Ząbek. Udało się pozyskać 20 milionów dofinansowania na remonty i przebudowy 21. dróg. Wkład własny [...]
0 komentarzy
Kobyłka - informacja o wynikach WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2024

W Tłuszczu będzie druga tura

W Tłuszczu odbędzie się druga tura. Przeszli do niej dwaj kandydaci na burmistrza: Beata Skulimowska, na którą głosowało 3230, czyli 36,60% wyborców i [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 15 do 19 kwietnia planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie [...]
0 komentarzy
Bezpłatne badania mammograficzne w Tłuszczu.

Zbadaj się i zyskaj spokój !

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego [...]
0 komentarzy

Strażacy Miesiąca nagrodzeni

Maciej Smolak z OSP Otwock-Wólka Mlądzka to druh wyróżniony tytułem „Strażak Miesiąca” w styczniu, natomiast Arkadiusz Grotek z OSP Kostrzyń w gminie Wyśmierzyce z powiatu białobrzeskiego zdobył ten tytuł [...]
0 komentarzy

Sprzątanie STAREGO KORYTA RZEKI DŁUGIEJ w Markach – 13.04.2024 – zbiórka przy Żabce (Lisa-Kuli 114)

Zapraszamy do udziału w akcji sprzątania, która odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku. Naszym celem jest uporządkowanie starego koryta rzeki Długiej, ostatniego naturalnego [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.