Planowane wyłączenia prądu w rejonie energetycznym Mińsk-Mazowiecki

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 21 do 28 kwietnia planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie rejonu energetycznego Mińsk-Mazowiecki.

Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Kałuszyn

  • ul. Martyrologii od 1 do 4
  • ul. Warszawska 2b
  • ul. Bohaterów Września 1939 r. od 1 do 15
  • ul. ppłk. Stanisława Truszkowskiego od 1 do 20
  • ul. Odrodzenia od 1 do 9
  • ul. Trzcianka
  • ul. Mostowa od 17 do 98
  • ul. 1-go Maja
  • ul. Chopina
  • ul. Osiedlowa
  • ul. Krauzego 4
2023-04-21 08:00 2023-04-21 09:00 1 05-1059 Kałuszyn Osiedle 3, 05A1413 Kałuszyn Uni-prod, 05-1526 Kałuszyn Osiedle Domków 2, 05-0702 Kałuszyn Mostowa, 05-0568 Kałuszyn MMZPT, 05A1417 Kałuszyn Znicze, 05-0901 Chrościce 2, 05-0649 Kałuszyn 1-go Maja, 05-0329 Kałuszyn Trzcianka
Kałuszyn ul. 9-go maja od 1 do 27, firma Uni-Prod, Kałuszyn znicze
Sulejówek

  • ul. Reymonta od Niemcewicza do Gdańskiej
  • ul. Zawiszy
  • ul. Brzozowa
  • ul. Ludowa
  • ul. Niemcewicza
  • ul. Fredry
  • ul. Kołłątaja
  • ul. Kombatantów od Krasińskiego do Akacjowej
2023-04-21 08:30 2023-04-21 12:00 4 1420 Sulejówek Niemcewicza
Wola Zadybska

  • od nr. 49 do 51
2023-04-21 09:00 2023-04-21 13:00 4 09-0366 (WOLA ZADYBSKA 1)
Olszewice

  • od 1 do 67, działki 148, 192
2023-04-21 09:00 2023-04-21 15:00 6 05-0752 Olszewice
Sulejówek

  • ul. Dobrzańskiego „Hubala”
2023-04-21 09:00 2023-04-21 12:00 3 0948 Sulejówek Kleberga
Kopki

  • ul. Jeździecka od Nad Świdrem do nr 10;
  • ul. Trakt Napoleoński od Jeździeckiej do nr 52
2023-04-24 08:00 2023-04-24 12:00 4 03-1410 Kopki
Józefów

  • ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od Nadwiślańskiej do Wyszyńskiego 99a i 116A;
  • ul. Zaciszna
2023-04-24 09:00 2023-04-24 13:00 4 03-1271 Świdry Małe
Nowy Żabieniec

  • od numeru 48 do numeru 139
  • ul. Żabieniecka od numeru 70 do numeru 122
2023-04-24 09:00 2023-04-24 13:00 4 09-1066 (ŻABIENIEC NOWY 2)
Sulejówek

  • ul. Kraszewskiego od nr 80A do Koszalińskiej;
  • ul. Wrocławska 3
  • ul. Krakowska 27,36
  • ul. Opolska 2
  • ul. Koszalińska od Kraszewskiego do Krakowskiej
2023-04-24 09:00 2023-04-24 12:00 3 03-0533 Miłosna Wrocławska
Sobolew

  • ul. Kownacka od numeru 57 do numeru 76
  • ul. Sosnowa od numeru 1 do numeru 7
2023-04-24 09:00 2023-04-24 13:00 4 09-0762 (SOBOLEW 4B)
Kolonie Stanisławów

  • od 1 do 9, i od 22 do 66 oraz działki letniskowe

Sokóle

  • 46
2023-04-25 06:30 2023-04-25 09:00 3 05-0838 Stanisławów Kol. 3, 05-0725 Stanisławów Kol. 1, 05-0839 Stanisławów Kol. 4, 05-0840 Stanisławów Kol. 5, 05-1525 Stanisławów Kol. 7, 05-1539 Stanisławów Kol. 8
Wawer

  • ul. Podkowy 120, 122a÷m 126 D/1,126A÷B, 126 D/2, 128A÷L 146C, 160, 160B, 161, 163, 163B, C, D, 170, 189
  • ul. Wiązowska od Podkowy do nr. 9
2023-04-25 09:00 2023-04-25 13:00 4 03-1496 Aleksandrów 2, 03-1259 Aleksandrów Osiedle, 03-1396 Aleksandrów 3
Nowy Konik

  • ul. Terespolska 144, 148, 158

Zakręt

  • ul. Trakt Brzeski 3c,5,7 do 11, 3/1
  • ul. Podgórna
2023-04-25 09:00 2023-04-25 13:00 4 03-0187 Janówek
Firma CROS
Oblin-Grądki 2023-04-25 09:00 2023-04-25 13:00 4 09-0296 (OBLIN GRĄDKI)
Sulbiny

  • ul. Wspólna od numeru 1 do numeru 46
2023-04-25 09:00 2023-04-25 13:00 4 09-1248 (SULBINY-WAROWNY)
Gęsianka

  • od 14 do 18

Wólka Mlęcka

  • 37,43,52,82,85 + dz. 87,93,174,326,329,330,332 + działki rekraacyjne bez numerów
2023-04-25 09:00 2023-04-25 13:00 4 05-0766 Gęsianka Borowe 2 obwód 1
Kolonie Stanisławów

  • od 1 do 9, i od 22 do 66 oraz działki letniskowe

Sokóle

  • 46
2023-04-25 18:00 2023-04-25 19:30 2 05-0838 Stanisławów Kol. 3, 05-0725 Stanisławów Kol. 1, 05-0839 Stanisławów Kol. 4, 05-0840 Stanisławów Kol. 5, 05-1525 Stanisławów Kol. 7, 05-1539 Stanisławów Kol. 8
Mińsk Mazowiecki

  • ul. Błonie 5,7
  • ul. Szkolna od 6 do 9
2023-04-26 08:00 2023-04-26 12:00 4 05-0067 Mińsk ZOR obwód Nr. 3
Emów

  • ul. Borówek
  • ul. Malin
  • ul. Jeżyn
  • ul. Maciejki
  • ul. Sosnowa 10, 12, 14, 16, 18, 26, 28, 30 od nr 32 do nr 42 + 1, 1f, 3, 3a,5a , 42c
  • ul. Zalesie
  • ul. Runa Leśnego
  • ul. Wrzosów
  • ul. Jagód
  • ul. Poziomek

Wawer

  • ul. Złotej Jesieni od nr 52 do 58;
  • ul. Polany od nr 56 do 60
2023-04-26 09:00 2023-04-26 10:00 1 03-1125 Aleksandrów Nizinna, 03-1034 Wiązowna Las, 03- 0728 Emów Działki
Brzeziny

  • od 13A do 37A

Duchnów

  • ul. Dłuska 3

Wielgolas Brzeziński

  • ul. Mazowiecka
  • Zacisze

Cisie

  • ul. Skrajna 1, 3, 7, 9, 25 48, 48A,
  • ul. Jutrzenki
  • ul. Miedziana
  • ul. Srebrna
  • ul. Platynowa
  • ul. Bursztynowa
2023-04-26 09:00 2023-04-26 13:00 4 03A1590 MULARONEK
03-0488 Brzeziny, 03-0654 Wielgolas Brzeziński 4, 03-1482 Jutrzenk
Kownacica

  • od numeru 1 do numeru 14, oraz od numeru 27 do numeru 39
2023-04-26 09:00 2023-04-26 13:00 4 09-0936 (KOWNACICA 2)
Lubice

  • od 8 do 17
2023-04-26 09:00 2023-04-26 12:00 3 05-0500 Lubice 1 obwód nr. 1
Emów

  • ul. Maciejki
  • ul. Sosnowa 10, 12, 14, 16, 18, 26, 28, 30 od nr 32 do nr 42 + 1, 1f, 3, 3a,5a , 42c
  • ul. Zalesie
  • ul. Runa Leśnego
  • ul. Wrzosów
  • ul. Jagód
  • ul. Poziomek
  • ul. Borówek
  • ul. Malin
  • ul. Jeżyn
2023-04-27 08:30 2023-04-27 15:00 7 03-1034 Wiązowna Las, 03-0728 Emów Działki
Żabieniec

  • od numeru 1 do numeru 43
2023-04-27 09:00 2023-04-27 13:00 4 09-0695, 09-0694
Wesoła

  • ul. Podleśna od Brata Alberta w kierunku Wesołej;
  • ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej;
  • ul. Urocza od 55/80 do Kasprowicza;
  • ul. Aleksandra Fredry
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Zaułek
  • ul. Dzielna
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Jana Andrzeja Morsztyna
2023-04-27 09:00 2023-04-27 13:00 4 03-0640 Zielona Urocza 03-0641 Zielona Zaułek 03-0642 Zielona Kasprowicza
Mienia

  • od 1 do 13, od 16 do 18, od 80 do 141, Gospodarstwo Rolne – Szopa, Stacja PKP, Ferma Drobiu, Dom Pomocy Społecznej, Mienia od 302 do 305a

Wiciejów

  • od 79 do 80, 171, od 175 do 181, 191, 199, od 207 do 213 nieparzyste, 221, od 230 do 234 oraz działki 213, 255, 355
2023-04-27 09:00 2023-04-27 13:00 4 05-0980 Mienia Kokoszki, 05A1429 Mienia Ferma Drobiu, 05-1196 Mienia Dom Pomocy, 05-0283 Mienia PGR 1, 05-0949 Mienia PGR 2, 05-0166 Mienia 1, 05-0948 Mienia Leśniczówka, 05A1431 Mienia PKP
Sulejówek

  • ul. Armii Krajowej od Wąskiej w kierunku Okuniewa;
  • ul. Partyzantów od 3 Maja do Słowackiego;
  • ul. Mazowiecka od Świętochowskiego do Słowackiego;
  • ul. Klonowa od 3 Maja do Chopina;
  • ul. Łomżyńska od Świętochowskiego do Chopina;
  • ul. Sejmowa od Klonowej w kierunku Okuniewa
  • ul. Ogrodowa 10,12,12A
  • ul. Warszawska 79,79A
  • ul. Słowackiego
  • ul. Torfowa
  • ul. Wierzbowa
  • ul. Długa
  • ul. Zielona
  • ul. Świerkowa
  • ul. Jagodowa
  • ul. Tramwajowa

Okuniew

  • ul. Źródlana
  • ul. Działkowa
  • ul. Południowa
  • ul. Szkolna od Konopnickiej do Lasu
2023-04-28 09:00 2023-04-28 12:00 3 03-0547 Miłosna Klonowa ; 03-0660 Miłosna Długa; 03-0733 Miłosna Jagodowa 03-1408 Okuniew Źródlana
Działki Aronia
Wawer

  • ul. Złotej Jesieni od numeru 52 do 60
  • ul. Polany od nr 56 do 60
2023-04-28 09:00 2023-04-28 13:00 4 03-1125 Aleksandrów Nizinna
Żelechów

  • ul. Chłopickiego od numeru 28 do numeru 40,
  • ul. Traugutta od numeru 1 do numeru 38
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego od numeru 1 do numeru 17
  • ul. Staszica od numeru 1 do numeru 20
  • ul. Rynek od numeru 1 do numeru 8
  • ul. Pudły
2023-04-28 09:00 2023-04-28 13:00 4 09-0767 (ŻELECHÓW PUDŁY)
Ochotnicza Straż Pożarna, Poczta, M-GOK, Sklep Hydrauliczny SANKOW
Mińsk Mazowiecki

  • ul. Jagiellońska
  • ul. Nowy Świat od 24 do 88
  • ul. Kresowa
  • ul. Litewska
  • ul. Małopolska 16 od 39 do 74
  • ul. Mieszka I od 38 do 50
  • ul. Bagnista 64
  • ul. Śląska
  • ul. Majowa
  • ul. Janusza Korczaka
  • ul. Mazurska
  • ul. Świętokrzyska od 47 do 58
2023-04-28 09:00 2023-04-28 10:00 1 05-0104 Mińsk Jagielońska, 05-0092 Mińsk Nowy Świat 2, 05-0018 Mińsk Kresowa, 05-0093 Mińsk Cegielnia
Mińsk Mazowiecki

  • ul. Królewiecka od 1 do 11 nieparzyste i 21, 25, 31
  • ul. Piasta od 2 do 20 parzyste i 1, 3, 9, 11
  • ul. Ziemowita od 1 do 7 oraz 12,16
  • ul. Arynowska 3,18
  • ul. Nowy Świat 67,67a
  • ul. Kresowa 74,74a , działki 4688,43

Stojadła

  • ul. Mińska 19, 37, 43, działka 46
2023-04-28 09:00 2023-04-28 15:00 6 05-0093 Mińsk Cegielnia
Dębe Małe

  • od 33 do 36, od 51 do 70

Budziska

  • 47
2023-04-28 09:00 2023-04-28 13:00 4 05-0390 Dębe Małe 2

 

Więcej informacji z Mazowsza

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Legionowskim i Nowodworskim

W dniach od 5 do 15 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Legionowskiego i Nowodworskiego. Obszar Data rozpoczęcia [...]
0 komentarzy

Grono maszynistek KM wciąż się powiększa!

Światowe trendy pokazują, że coraz więcej kobiet decyduje się na zawody, które powszechnie kojarzą się z typowo męskimi profesjami. Tak też jest w [...]
0 komentarzy
ZUS: Skorzystaj z 300+ w roku szkolnym 2023/2024

Od marca wyższe dodatki do emerytur i rent

Od 1 marca obowiązywać będą nowe wysokości dodatków i świadczeń pieniężnych wypłacanych przez ZUS. W wyniku waloryzacji wzrosną o 12,12 proc. Najpopularniejszy z [...]
0 komentarzy
Rekordowe i groszowe emerytury. Ile wynoszą?

Od marca emerytury i renty w górę. Ile wyniesie świadczenie po waloryzacji?

Od 1 marca nastąpi waloryzacja świadczeń emerytalno-rentowych. Jest ona przeprowadzana z urzędu, co oznacza, że nie trzeba składać żadnego wniosku. Świadczenia wzrosną o [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim, Wyszkowskim, Ostrowskim, Węgrowskim i Sokołowskim

W dniach od 4 do 8 marca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego, Wyszkowskiego, Ostrowskiego, Węgrowskiego i Sokołowskiego. [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.