Spółka Mareckie Inwestycje Miejskie zajęła I miejsce w kategorii Samorząd 3W za innowacje ekologiczne poprawiające efektywność wykorzystania wody, które zostały zastosowane w obiekcie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego!
Konkurs 3W jest projektem Banku Gospodarstwa Krajowego w inicjatywie 3W, który wyróżnia i nagradza przedstawicieli wielu środowisk – świata nauki, biznesu i sektora publicznego za rozwijanie lub stosowanie innowacji z obszaru 3W, tzn. za odpowiedzialne i mądre wykorzystanie wody, wodoru i węgla na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki i społeczeństwa.
7 grudnia podczas II Kongresu 3W nagrodę – Statuetkę 3W – odebrali osobiście Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych oraz Prezes Mareckich Inwestycji Miejskich Piotr Grubek.
Więcej informacji z Marek
Marki – Konsultacje społeczne projektu Planu Ogólnego
2023 r. Sejm przyjął nowelizację ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Na jej podstawie wszystkie gminy zostały zobowiązane do rozpoczęcia prac nad POG.
[...]
0 komentarzy
Marki – Okresowa wymiana wodomierzy
23 kwietnia 2026 r. ( czwartek) pracownicy Wodociągu Mareckiego rozpoczęli wymianę wodomierzy na terenie mareckich posesji. Fabryczna: 1, 10, 101, 103, 103A, 105,
[...]
0 komentarzy
Gość Życia – Teresa Urbanowska zaprasza – Jacek Orych, Burmistrz Marek
Bezpieczeństwo na Alei Piłsudskiego, kosztowne inwestycje drogowe i rosnące potrzeby edukacyjne – to dziś najważniejsze wyzwania Marek. Burmistrz Jacek Orych w rozmowie z
[...]
0 komentarzy
Marki – II Marecka Gala Sportu
„Sport to nie tylko wynik, ale przede wszystkim charakter, wytrwałość i serce do walki” te słowa stały się motywem przewodnim II Mareckiej Gali
[...]
0 komentarzy
Marki – Porażka Marcovii z Oskarem Przysucha
Z całą pewnością kibice Marcovii nie tak wyobrażali sobie sobotni pojedynek. Faworytem był Oskar Przysucha, ale wszyscy pokładali duże nadzieje w tej rywalizacji.
[...]
0 komentarzy
