Pojechaliśmy powalczyć o medale

W niedzielę całą powrotną drogę z turnieju w Otwocku zastanawiałam się jak podsumować turniej. Było to cenne doświadczenie ? mówi sensei Renata Naczaj.Przeciwnicy prezentowali wysoki poziom, a techniki dozwolone i zabronione wymagały od nas elastyczności i zmiany taktyki, przypomnienia sobie technik dawno nie używanych. Nie będę komentować regulaminu, mogę jedynie wyrazić zdziwienie formą jego interpretacji przez sędziów. Powróćmy jednak do tego po co pojechaliśmy.  A pojechaliśmy powalczyć, sprawdzić się w innych warunkach, zdobyć doświadczenie i ten plan wykonaliśmy w 100 % efektem były bardzo dobre walki Weroniki, Kuby i Krzyśka. Kuba zdobył Złoto, Weronika po doskonałej walce finałowej zdobyła srebro, Krzysiek powoli pozbył się pecha ? mówi sensei Renata Naczaj.
Dzień wcześniej – w sobotę 28-11-2015 pod patronatem Burmistrza Radzymina odbył się III Amatorski Turniej Sztuk Walki. ? Rozgrywał się on w przyjacielskiej i sportowej atmosferze. Tym razem Wołomiński klub TNT Control Naczaj Team reprezentowali seniorzy. Bartosz Przywoźny MMA zdobył dwa złote medale w swojej kat – 77 kg i w 80 kg dodatkowo organizator przyznał mu tytuł najlepszego zawodnika Turnieju Sebastian Milczarek wywalczył złoto w grapplingu w wadze – 70 kg niestety dwa finały w MMA – 65 kg i 70 kg musiał oddać ze względu na kontuzję został też wyróżniony przez organizatora tytułem najlepszego technika Turnieju.
Dawid Mleczko wywalczył srebrny medal w bardzo licznie obsadzonej kategorii grapplin ? 77kg Marek Elas wywalczył srebro w grapplingu – 70 kg a Grzegorz Konopacki brąz.  TNT Control Naczaj Team Wołomin zajął zasłużone I miejsce :)