Poland Bike Marathon w Markach

IMGP1305

To był prawdziwy sprawdzian kolarskich charakterów i zarazem pożegnanie wakacji na dwóch kółkach! Kolorowy peleton LOTTO Poland Bike Marathon trzeci raz z rzędu zawitał do podwarszawskich Marek.

Marki były areną XV etapu tegorocznego cyklu organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Na starcie stawiło się ponad 700 zawodników.
Na dystansie MAX (58 km) zwyciężył Adrian Jusiński, przed Kamilem Kuszmidrem (obaj z TRW MTB Racing) i Adrianem Kuczyńskim (Absolute Bikes RedIngo Team). Wśród kobiet wygrała Krystyna Żyżyńska-Galeńska (Mybike.pl), wyprzedzając Magdalenę Kuszmider z Legionowa i Izabelę Żeszczyńską (Dirty40).

2017-09-07_153646

Trasę MINI (32 km) najszybciej pokonał Rafał Cichocki (Weso-Lucky MTB Team), finiszując przed Arturem Sienkiewiczem (Wieliszew Heron Team) i Robertem Sawą (Inżynieria Rowerowa). W rywalizacji kobiet triumfowała Monika Sypuła (Wodociągi Warszawskie), wyprezdzając Elżbietę Tyszkiewicz z Gdańska i Katarzynę Skurę (Absolute Bikes RedIngo Team).
Na dystansie FAN (8,5 km) ścigali się uczniowie i uczennice szkół podstawowych. Wśród chłopców zwyciężył Mateusz Szyszko, przed Janem Ambrożkiewiczem (obaj z Warszawskiego Klubu Kolarskiego) i Maciejem Petryszynem (UKK Huragan Wołomin). Wśród dziewcząt najlepsza była Dominika Wiśniewska (UKK Huragan Wołomin), przed Katarzyną Praszczałek (Dynamik-ART) i Kamilą Klaus (Kamyk Radzymin MTB Team). W Mini Crossie na terenie Miasteczka Poland Bike jeździły też dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat.
LOTTO Poland Bike Marathon w Markach został zorganizowany przy współpracy z UM Marki, sklepem i serwisem rowerowym ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.