Policja poszukuje sprawcy rozboju

Wołomińscy policjanci poszukują sprawcy kilku rozboi z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża w pociągach podmiejskich relacji Warszawa Wileńska – Małkinia. Na podstawie zebranych dotychczas
materiałów, funkcjonariusze ustalili rysopis i sposób działania sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Od kilku tygodni policjanci wołomińskiej dochodzeniówki zbierają informacje, które pozwolą na ustalenie i zatrzymanie sprawcy rozboju jakiego dopuścił się w dniu 01 stycznia 2009r około godziny 17:00 w pociągu podmiejskim relacji Warszawa Wileńska- Małkinia na wysokości stacji PKP Kobyłka Ossów na osobie Mileny Z. Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów przygotowano rysopis i sposób działania napastnika.

Policjanci poszukują mężczyzny w wieku około 25 lat, wzrostu około 180 cm, o szczupłej budowie ciała, twarzy podłużnej szczupłej, wystających kościach policzkowych, nos szczupły, średni, oczy ciemne, blisko
osadzone, włosy krótkie koloru ciemny blond. Sprawca w chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę sportową do pasa koloru granatowego, czapkę zimową koloru granatowego z nadrukiem z lewej strony w kolorze jasnobeżowym.

Z ustaleń wynika też, że sprawca poruszając się pociągiem na trasie Warszawa Wileńska Małkinia przy użyciu noża dokonuje rozboju na kobietach podróżujących samotnie pociągami. Należy zaznaczyć, iż osoba o podanym rysopisie i takim samym sposobie działania dokonała trzech rozboi w przeciągu ostatnich trzech tygodni.

Wszystkie osoby, które znają tego mężczyznę prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 0-22 604-72-49 (czynny w godz. 8.00 21.00), 0-22-776-21-21 czynny całą dobę, telefonem zaufania 0-22-787-20-00 lub z najbliższą jednostką Policji lub na telefon alarmowy 997.

Osobom udzielającym informacji na ten temat Policja gwarantuje pełną anonimowość.

ts.

3 przemyślenia nt. „Policja poszukuje sprawcy rozboju

Możliwość komentowania jest wyłączona.