Policjanci uczestniczyli w Konferencji ?Nie przeGRAJ życia?

Co to jest fonoholizm? Czy można uzależnić się od facebooka? Na te i inne pytania dot. współczesnych zagrożeń dla dzieci i młodzieży, próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Nie przeGRAJ życia”, która odbyła się w ubiegłym tygodniu w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości w Wołominie. Komendę Powiatową Policji w Wołominie reprezentowała podinspektor Wioletta Zychnowska, która prowadziła panel dyskusyjny poświęcony zagrożeniom w sieci.

Konferencję ? Nie przeGRAJ życia?, która miała miejsce 12 grudnia 2019r w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości w Wołominie otworzył Robert Szydlik – Wicestarosta Wołomiński. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty w Warszawie, nauczyciele, pedagodzy, pracownicy poradni oraz samorządowcy. Komendę Powiatową Policji w Wołominie reprezentowała podinspektor Wioletta Zychnowska, która prowadziła panel dyskusyjny poświęcony zagrożeniom w sieci ? aspekt prawny.

Organizatorem wydarzenia była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wołominie przy współpracy Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego.

ts/ na podstawie informacji strony internetowej Starostwa Wołomin

Nie przeGRAJ życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.