Policjanci zatrzymali poszukiwanego 7 listami gończymi i 17 zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu

policja-752x440

37-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego zatrzymali kryminalni wołomińskiej Komendy wspierani przez funkcjonariuszy Wydziału techniki Operacyjnej KSP. Mężczyzna od blisko 4 lat ukrywał się przed policjantami i wymiarem sprawiedliwości w związku z wydanymi przez Sądy i Prokuratury w całym kraju 7 listami gończymi i 17 zarządzeniami o ustalenia miejsca pobytu. Ustalenia jako dokonali policjanci wskazywały, że może on przebywać w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Tam też udali się funkcjonariusze i zatrzymali Grzegorza B., który już trafił do Aresztu Śledczego.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego wołomińskiej Komendy, zajmujący się docelowo poszukiwaniem osób, ustalili, że jedna z osób poszukiwanych, która od 2014r ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z popełnionymi przestępstwami, w tym kradzieżami i oszustwami może przebywać w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Policjanci o pomoc w ustalenie dokładnego miejsca pobytu poszukiwanego 37-latka poprosili kolegów z Wydziału Techniki Operacyjnej KSP. Gdy mieli już pewność, że ten faktycznie przebywa pod ustalonym wcześniej adresem udali się do jednej z miejscowości pod Piotrkowem Trybunalskim.

Na miejscu funkcjonariusze szybko namierzyli poszukiwanego, ten gdy tylko się zorientował, że to właśnie po niego przyjechali policjanci próbował uciekać, lecz już po chwili został zatrzymany. Grzegorz B. był poszukiwany na podstawie 7 listów gończych i 17 zarządzeń o ustalenie miejsca pobytu wydanych przez sądy i prokuratury w całym kraju.

30-latek już trafił do Aresztu Śledczego, gdzie będzie oczekiwał na czynności jakie w najbliższym czasie zostaną z nim wykonane w jednostkach Policji, Prokuraturach i Sądach.

źródło: KPP w Wołominie

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.