Policjant u Misi i Motylków

Oficer Prasowy wołomińskiej Komendy odwiedził  przedszkolaków w Kobyłce. Policjant na zaproszenie ?Misiów? i ?Motylków? przygotował i udostępnił najmłodszym policyjny radiowóz, w którym prawie każdy mógł zasiąść za kierownicą i poczuć się jak prawdziwy policjant. Podczas Nie zabrakło też pogadanki na temat bezpieczeństwa najmłodszych w okresie wakacyjnym. Wraz z policjantem dzieci odwiedził ?Misiek? pluszowa maskotka policyjnego psa.

url-2

Policjanci wołomińskiej Komendy Policji cały czas prowadzą działania mające na celu edukację dzieci i młodzieży w kwestiach ich własnego bezpieczeństwa. Oficer prasowy wołomińskiej Komendy asp. szt. Tomasz Sitek odwiedził wczoraj Publiczne Przedszkole nr 2 w Kobyłce, gdzie przegotował i udostępnił dla dzieci policyjny radiowóz, w którym prawie każdy mógł zasiąść za kierownicą i poczuć się jak prawdziwy policjant, a także na tylnich siedzeniach i w specjalnie do tego celu przystosowanej przestrzeni, gdzie przeważnie policjanci przewożą zatrzymane osoby.

url-1
Policjant dodatkowo rozmawiał z ?Misiami? i ?Motylkami? i zadawał pytania 4 i 5-latkom oraz ich opiekunom, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym w podróży, w domu i na podwórku. Niezwykła atrakcja dla dzieci był też przywieziony przez funkcjonariusza policyjny pies ?Misiek?? pluszowa maskotka, którą wszystkie dzieci chciały głaskać i do której się przytulały. Kolejny już raz należy stwierdzić, że nawet najmłodsze dzieci i ich opiekunowie posiadają dużą wiedzę na temat naszego wspólnego bezpieczeństwa i pracy Policji.

 ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.