Przedsiębiorcze środy w Kobyłce – drugie spotkanie

UM Kobyłka kontynuuje  cykl bezpłatnych spotkań, pod patronatem Burmistrz Miasta Kobyłka Edyty Zbieć, skierowanych do przedsiębiorców działających na terenie Miasta Kobyłka. Tematem drugiego spotkania (31 lipca 2019 r. o godz. 18.00) będzie: „Jak zdobyć klientów i utrzymać pracowników”.

Na pierwszy rzut oka, te dwa obszary działalności firmy – klienci i pracownicy – wydają się bardzo od siebie odległe. Tak jednak nie jest. Łączy ich jedno: lojalność. Żyjemy w czasach, gdy to właśnie lojalność jest największym zasobem każdej firmy. Lojalność klientów pozwala się firmie rozwijać, a lojalność pracowników zapewnia zadowolenie klientów. Porozmawiamy o tym zagadnieniu z Markiem Kuch, który od dwudziestu lat pracuje w obszar związanych z rozwojem firm, obsługą klientów i marketingiem w Polsce i za granicą. W czasie swojej dotychczasowej pracy miał okazję poznać fachowców w tych tematach z różnych krajów, dzięki czemu ma wszechstronne doświadczenie w budowaniu skutecznych strategii marketingowych i wizerunkowych.

UM Kobyłka zaprasza w środę, 31 lipca 2019 r. o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kobyłka, ul. Wołomińska 1 w Kobyłce.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne bilety:

https://evenea.pl/event/274956-2/

Wydarzenie dostępne jest na Facebooku

Poprzednie spotkanie, otwierające cykl dotyczyło zmian w prawie pracy. Dla osób, które nie mogły w nim uczestniczyć zamieściliśmy nagranie na kanale Soundloud

Źródło: UM Kobyłka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.