Rewelacyjni judocy z UKS ?SameJudo?

Na zakończnie tegorocznego sezonu Rekiny UKS „SameJudo” wystartowały w odbywającym się w Józefowie XI Turnieju Judo – Kuźnia Młodych Talentów.

Reprezentanci UKS ?SameJudo? zdobyli 19 medali i w drużynowej klasyfikacji medalowej uplasowali się na drugiej pozycji na 41 sklasyfikowanych klubów. Zaglądając w statystyki turnieju warto zauważyć, iż młodzi judocy z UKS ?SameJudo? stoczyli w sumie ponad 80 walk i zdecydowanie zdominowali klasyfikację chłopców. Tak dobry wynik uzyskany podczas stojącego na bardzo wysokim poziomie XI Turnieju Judo – Kuźnia Młodych Talentów pozwala mieć nadzieję na mocne wejście w 2018 roku.
Na szczególne wyróżnienie zasługują Bartek Dobrowolski oraz Szymek Kowalczyk, którzy pokazali bardzo dobre judo.
Złotymi medalami mogą się pochwalić Jan Klukowski, Szymon Kowalczyk, Bartek Dobrowolski, Maks Pieńkosz, Antek Sikorski, Mateusz Waćko Mateusz oraz Lilka Lipińska.
Medalowe miejsca zajęli także Ania Gontarz, Aleksy Wiśniewski, Kuba Waćko i Franciszek Sikorski, którzy po zaciętych walkach wywalczyli srebrne krążki.
Brązowe medale XI Turnieju Judo – Kuźnia Młodych Talentów w Józefowie przywieźli Aleks Matuszewski, Tomasz Kamiński, Igor Staszuk, Kacper Pydzik,  Julian Fornal, Julian Brzozowski i Tosia Gleń.