Robert Perkowski z Honorową Odznaką za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego

4

W dniu 31 lipca br. 20 przedstawicieli samorządu terytorialnego zostało otrzymało Odznaki Honorowe za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego. Wśród nich jest także Robert Perkowski, burmistrz Ząbek.

Odznaczenia wręczyli: Tomasz Zdzikot, Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Zdzisław Sipiera, Wojewoda Mazowiecki. Podczas uroczystości w urzędzie wojewódzkim przekazano w sumie 20 odznaczeń państwowych. W uroczystości udział wzięli m.in. przedstawiciele sejmiku województwa, służb zespolonych, posłowie i radni.
Odznaki otrzymali: Adam Buława, Krzysztof Górski, Józef Kaczmarek, Andrzej Krasnowolski, Katarzyna Lubiak, Jan Nowak, Katarzyna Polak, Paweł Puławski, Janina Rogg, Danuta Wawrzynkiewicz, Włodzimierz Zalewski, Alicja Żebrowska, Dariusz Figura, Robert Perkowski, Remigiusz Grodecki, Anna Drewniak, Piotr Kazimierczak, Kazimierz Mazur, Tomasz Koziński, Marek Cackowski.

Odznaczeni posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na rzecz samorządów. W swojej pracy wykazują się obywatelską postawą na rzecz lokalnej społeczności.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego nadawana jest m.in. za szczególne osiągnięcia w pracy w samorządzie, za udział w pracach legislacyjnych, związanych z wprowadzaniem i reformowaniem samorządu terytorialnego w administracji polskiej i organizacjach międzynarodowych, czy też za pracę naukową, badawczą i dydaktyczną dotyczącą samorządu.

Źródło: Mazowiecki Urząd Wojewódzki

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.