SKOK wraca do formy

W minioną niedzielę na boisku przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Wołominie odbyła się 7. kolejka Powiatowej Extraligi Firm. Tego dnia mogliśmy obejrzeć 7 naprawdę dobrych i wyrównanych spotkań.Liga A
Kolejkę otworzyły zespoły RamZet Duczki i Multi-Medica Zielonka. Ci drudzy, czyli aktualny lider rozgrywek, do spotkania podeszli lekko spięci. Po zeszło tygodniowej wpadce z Biesiadowem nie mogli pozwolić sobie na kolejną stratę punktów. Pierwsze minuty meczu to wyrównana gra obu drużyn, jednak z czasem zaczęła się zaznaczać przewaga MM, co zaowocowało bramkami. Ostatecznie ?Medycy? wygrali z RamZetem 5:1.
Następnie zaprezentowały nam się ekipy Centrum Medycznego Pro- Med oraz Fire Team. Obie ekipy ostatnich tygodni nie mogły zaliczyć do udanych. Dla obu ten mecz miał być punktem zwrotnym w rundzie jesiennej. Strażacy musieli przystąpić do meczu w znacznym osłabieniu(z braku zawodników musieli grać o jedną osobę mniej) i mogłoby się wydawać, że Pro-Med będzie mieć łatwą przeprawę. Nic bardziej mylnego, dosłownie dwie sekundy po gwizdku, po strzale z połowy boiska Fire Team wychodzi na prowadzenie. Do przerwy prowadzą 3:1.Mecz kończy się wygraną Fire Teamu 2:7.
KPP i Pizzeria Biesiadowo Wołomin, to kolejny duet, który pojawił się na boisku tej niedzieli. Po zeszło tygodniowej wygranej Biesiadowa z liderem zawodnicy tego zespołu nabrali wiatru w żagle. Twarda, brutalna gra obu zespołów przyniosła wiele indywidualnych kar i niepotrzebnych przepychanek na boisku. W końcowym rozrachunku Biesiadowo zalicza drugą wygraną z rzędu, takiego rezultatu nie odnieśli nigdy.
Na koniec, na boisku pojawiły się drużyny SKOKu i ASDF. To miał być ?Hit kolejki? jednak dobrze spisująca się w ostatnich tygodniach drużyna Arkadiusza Skoniecznego podczas tego meczu nie pokazała praktycznie nic. Większość ich akcji kończyła się daleko od bramki przeciwników. SKOK to wykorzystał zdobywając aż 7 goli, z czego większość strzelił Krzysztof Powierża, były zawodnik ASDF. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną SKOKu 7:2.
Liga B
W ramach Ligi B rozegrane zostały tylko dwa spotkania (Mecz MMMB i ROBsportu został wygrany przez tych pierwszych po przez walkower) Dobrego Znaku z Transmisją.net oraz Fashion Sportu i OSP Ręczaje. W pierwszym spotkaniu pewnie zwyciężył lider rozgrywek – Dobry Znak, jednak ?Zwierzaki? zaliczyły naprawdę dobry występ. W drugim spotkaniu ?Modni? zaliczyli sromotną porażkę z niżej notowanymi od siebie rywalami.