Sportowe pożegnanie ferii w Markach

W najbliższą sobotę czeka na Was moc atrakcji. Zaczynamy o 13.00. Koniec ferii nie musi być smutny!

25 lutego ? tej daty nie można przegapić. Tego dnia zapraszamy do odwiedzenia naszego kompleksu sportowego przy ul. Stawowej. Na zakończenie zimowych ferii ? będzie się działo!
– Koniec zimowej kanikuły nie musi być smutny. Zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzinami ? mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.
– Imprezę poprowadzi profesjonalny konferansjer, który zaangażuje wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. W rytmach dobrej muzyki poprowadzi gry i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym ? dodaje Damian Pacuszka, koordynator mareckich obiektów sportowych.
Zabawa zaczyna się o 13.00 i potrwa trzy godziny.
– Dla naszych uczestników przewidziane są nagrody niespodzianki! Dodatkową atrakcją będzie udział bajkowych postaci na łyżwach, które będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zabawach i konkursach ? podkreśla Damian Pacuszka.
Organizatorzy przygotowali moc imprez sportowych ? zarówno na lodowisku jak i boisku piłkarskim. Na Orliku będzie można sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Zostanie tam ustawiona tzw. bramka celnościowa. Uczestnicy zabawy będą próbowali popisać się precyzją i trafić w specjalnie oznaczone cele.
– Gwarantujemy emocje i adrenalinę, jak podczas konkursu rzutów karnych w trakcie Mistrzostw Europy ? mówi Jacek Orych.
Na lodowisku planowane są m.in.: ubieranie bałwana (z zamkniętymi oczami), drużynowe zbieranie bombek oraz wyścigi duetów ?zakutych?? w dyby.
Na uczestników czekają też wata cukrowa i prażona kukurydza ? za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.