Szanse i Ryzyka prowadzenia działalności

W dniu wczorajszym (10 marca) w Wołominie w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych odbyła się konferencja gospodarcza zatytułowana ? Szanse i Ryzyka prowadzenia działalności?.

Mazowieckie Forum Biznesu, Nauki i Kultury zaprosiło do dyskusji przedsiębiorców, polityków i samorządowców. Wykład inaugurujący spotkanie pt. ?Gospodarka Europejska w czasie kryzysu. Wnioski dla Polski? wygłosił Janusz Piechociński (PSL), poseł na Sejm RP. Krzysztof Grzegorz Strzałkowski (PO), wicemarszałek Województwa Mazowieckiego mówił między innymi o możliwościach jakie osobom chcącym uruchomić własną działalność oferują Urzędy Pracy, zaś biorący udział w konferencji Krzysztof Gawkowski (SLD) radny Sejmiku Mazowieckiego nawiązując do tematyki spotkania podkreślił jak dużą rolę w rozwoju gospodarczym ma komunikacja a w szczególności układ dróg wojewódzkich i krajowych. Poinformował też, że kilka dni temu zapadły decyzje o przyspieszeniu prac związanych z budową drogi 634.

Samorząd Lokalny reprezentował Konrad Rytel, wicestarosta wołomiński, który podkreślił jak wielką wagę dla rozwoju lokalnego ma zaangażowanie społeczne mieszkańców. – Mam nadzieję, że Mazowieckie Forum Biznesu Nauki i Kultury pomoże w integracji wszystkich podmiotów, abyśmy razem pracowali dla dobra tego powiatu ? podsumował swoje wystąpienie.

– Cieszę się, że Pan Starosta tak trafnie odczytał nasze intencje. Między innymi jest to jeden z powodów dla których organizujemy to nasze dzisiejsze spotkanie. Dlatego też przy tym wspólnym stole są przedstawiciele różnych sił i opcji politycznych. Takie są oczekiwania społeczne żebyśmy wspólnie pracowali dla dobra naszego powiatu ? stwierdziła zwracając się do zebranych Teresa Urbanowska, prezes Mazowieckiego Forum, organizatora spotkania.

8 przemyśleń nt. „Szanse i Ryzyka prowadzenia działalności

 1. Jeżeli Pan Sasin, Madziar i Uściński mają jakieś wątpliwości to niech zobaczą dokładnie zdjęcia i wyciągną wnioski tak rodzi się przyszła koalicja w powiecie i być może w mieście Wołomin. Nie da się ukryć SLD/PSL/SKW/PO i Wspólnota.A to tylko Mazowieckie Forum Biznesu.Oczywiście tak ochoczo udzielający wywiadów pani Teresce pan Sasin to wielki niewiadomy. PiS po prostu w tej koalicji nie może istnieć.

 2. Jest kandydatka do Mazowieckiego Forum Biznesu!! W zeszłym tygodniu żona burmistrza otworzyła sklep na Słonecznej!

 3. Gdzie byli ekonomiści podczas tej konferencji? Kto sfinansował to przedsięwzięcie? Czego mogli się dowiedzieć o funkcjonowaniu małych przedsiębiorców domniemani adresaci tej konferencji, a właściwie jej beneficjenci?
  Chyba znowu para w gwizdek, bo przełożenia na lokalną przedsiębiorczość ta konferencja mieć nie będzie… A szkoda…

 4. W biznesie gdy jeden zyskuje, drugi musi stracić,
  a właściciele firm bogacą się kosztem pracowników.
  Te kapitalistyczne prawa są niezgodne z bolszewickim hasłem „Równość i Sprawiedliwość”

  Solidarność też nie ma prawa bytu w kapitalistycznej gospodarce.

  PIEPRZENIE JAJOGŁOWYCH WKURZA TYLKO LUDZI.

 5. własna działalność, a potem czynsz, złodziejski zus i złodziejskie podatki i koniec działalności

 6. ANTIKOM – co ty wiesz o biznesie. Jesli twoim zdaniem właściciele firm wyłącznie wyzyskuja pracowników to otwórz własny biznes sam w nim pracuj a wówczas nie będziesz wyzyskiwaczem jak i wyzyskiwanym.
  Według twojego myslenia właściciele firm powinni sami pracować a pieniądze rozdawać tym którzy nie maja ochoty nic robić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.