Szczypiornistki z Radzymina szóste w Kielcach

Zespół z Radzymina ? dziewczęta prowadzone przez trenerkę Ewę Filipek ? zajęły w klasyfikacji końcowej VI miejsceW dniach 23-25 października 2015 r. odbył się VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych o Puchar Prezydenta Miasta  Kielce, którego organizatorem było Stowarzyszenie ?Korona Handball? Kielce.
W turnieju tym uczestniczyło 10 drużyn. Jedną z nich były reprezentantki Radzymina.
Bardzo dobrze zaprezentował się zespół z Radzymina. Dziewczęta prowadzone przez trenerkę Ewę Filipek zajęły w klasyfikacji końcowej VI miejsce. W niedzielę po meczu o I miejsce, odbyło się uroczyste zakończenie turnieju. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Z każdego zespołu zostały wyróżnione najlepsze zawodniczki. Z naszego zespołu nagrodę otrzymała Patrycja Giera.
Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Korona Handball  I; 2. KPR MOS Jelenia Góra; 3. SKS Kusy Kraków; 4. SMS  Karpacz; 5. TS  Stal  Śrubiarnia  Żywiec; 6. KPR ROKiS  Radzymin; 7. PM Tarnów; 8. UKS Dwójka Lublin; 9. Korona Handball  II ; 10. GUKS  Dwójka  Łomża
Wyjazd na turniej był dofinansowany ze środków Gminy Radzymin w ramach realizacji zadania publicznego pn.: ?Szkolenie piłki ręcznej dziewcząt i chłopców poprzez udział w turniejach ogólnopolskich?.