Szkolenie otwarte dla firm na temat windykacji – zaprasza Radzymiński Klub Biznesu

Szkolenie otwarte dla firm nt. windykacji 24.06.2024 - zaprasza Radzymiński Klub Biznesu

Stowarzyszenie Radzymiński Klub Biznesu zaprasza wszystkie firmy z terenu Gminy Radzymin na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Windykacja – efektywne i oparte na relacji odzyskiwanie należności”. Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 24 czerwca 2024 o godz. 18:00 w Centrum Aktywności Społecznej, ul. Konstytucji 3 maja 8A, Radzymin – budynek OSP Radzymin, sala na 1 piętrze.

Szkolenie poprowadzi p. Justyna Warda, menedżerka i ekspertka w obszarze zarządzania należnościami. Aby się zapisać, należy zarejestrować udział przez przez ankietę zgłoszeniową.

W programie:

  • weryfikacja kontrahenta – metody oraz narzędzia niezbędne do sprawdzenia wiarygodności klienta;
  • windykacja od A do Z – jak skutecznie odzyskiwać należności – praktyczne wskazówki;
  • relacje z klientem a windykacja.

Szkolenie jest organizowane w ramach regulaminowej działalności edukacyjnej stowarzyszenia Radzymiński Klub Biznesu. Nie trzeba być członkiem Klubu, aby wziąć udział, Klub zaprasza wszystkie zainteresowane firmy z gminy Radzymin, w szczególności mikroprzedsiębiorstwa.

Prowadzenie: Justyna Warda – menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania należnościami oraz windykacji B2B w firmach handlowychoraz produkcyjnych.

W swojej obecnej roli skutecznie buduje oraz optymalizuje procesy obsługi należności w tym monitoring oraz windykację. W obszarze zarządzania ryzykiem odpowiada za proces oceny zdolności kredytowej klientów. Współpracuje z wywiadowniami gospodarczymi, biurami informacji gospodarczej oraz kancelariami prawnymi i komorniczymi.

Koncentruje się na poszukiwaniu nowych rozwiązań zwiększających efektywność oraz rentowność procesów. Na swoim koncie ma wdrożenie systemu informatycznego wspierającego pracę działu windykacji, co pozwoliło na zwiększenie rentowności procesu.

Ekonomistka z wykształcenia jest także absolwentką studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej „Kompetencje psychologiczne i negocjacyjne w firmie”, dzięki którym zaktualizowała i poszerzyła wiedzę z zakresu psychologii oraz technik negocjacyjnych.
Ceniona prelegentka podczas wielu konferencji branżowych organizowanych z sukcesem dzieląca się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem.

Więcej informacji z Radzymina

Radzymin - Informacja dot. Samodzielnego Stanowiska ds. Działalności Gospodarczej i Zezwoleń

Radzymin – Informacja dot. Samodzielnego Stanowiska ds. Działalności Gospodarczej i Zezwoleń

W dniach 15-16 lipca 2024 roku Samodzielne Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej i Zezwoleń będzie NIECZYNNE. Wniosek CEIDG-1 można złożyć w dowolnym Urzędzie Miasta/Gminy/Dzielnicy. [...]
0 komentarzy
Nabór na stanowiska w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyminie

Nabór na stanowiska w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyminie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie ogłasza nabór na stanowiska: sekretarza szkoły, psychologa oraz nauczyciela współorganizującego kształcenie. [...]
0 komentarzy
Zaginiony Robert Kobylski

Zaginiony Robert Kobylski

Policjanci z Komisariatu Policji w Radzyminie poszukują zaginionego 43- letniego Roberta Kobylskiego. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 29 czerwca 2024 roku. Wszelkie [...]
0 komentarzy
Wakacje w Gminie Radzymin – atrakcje dla każdego!

Wakacje w Gminie Radzymin – atrakcje dla każdego!

Wakacyjne dni spędzane w mieście mogą być wypełniony interesującymi wydarzeniami i rozrywką. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin oraz Radzymiński Ośrodek Kultury i [...]
0 komentarzy

Nowy Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie

Wczoraj w Komisariacie Policji w Radzyminie nastąpiło uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu podkom. Piotra Jesionkowskiego, który zastąpił na stanowisku dotychczasowego szefa komisariatu podkom. [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.