Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Marki uczestniczyli w I Prezydenckim Kongresie Młodzieżowych Rad, który odbył się w Pałacu Prezydenckim na zaproszenie Prezydenta RP Karola
[...]
Młodzież wołomińska wróciła pełna wrażeń po spotkaniu z młodzieżą czeską w Podiebradach. Miasto to położone malowniczo nad rzeką Elbą przyjaźni się z Wołominem.
[...]
28 października 2021 r. odbyło się ostatnie posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Ząbki IV kadencji. Małgorzata Zyśk, burmistrz Miasta Ząbki, Waldemar Stachera, przewodniczący Rady
[...]