Gmina Wołomin pozyskała środki z budżetu państwa na realizację zadań w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w 2026 roku. Podpisane z
[...]
Wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski podpisał umowy z jednostkami samorządu terytorialnego na modernizację, adaptację, remonty oraz przygotowanie dokumentów na dostosowanie istniejących budynków na potrzeby
[...]
Urząd Miasta Kobyłka ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Inspektor w Zespole ds. Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Urzędzie Miasta Kobyłka na
[...]
Wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski uruchamia kolejny nabór w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej. Jednostki samorządu terytorialnego, mogą już wnioskować o środki
[...]
MSWiA przeznaczyło 710 mln zł dla Mazowsza na realizację Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w 2026 roku. W najbliższych tygodniach ruszy nabór
[...]
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w Urzędzie Miasta Ząbki oraz PWiK w Ząbkach odbyło się szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.
[...]
Kontynuujemy działania na rzecz budowy kompleksowego systemu ochrony ludności i obrony cywilnej. Jednym z kluczowych elementów są inwestycje w mazowieckie szpitale uczestniczące w
[...]
W odpowiedzi na rosnące zagrożenia związane zarówno z ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi, jak i sytuacją geopolityczną wschodniej granicy, władze Marek podjęły decyzję o utworzeniu
[...]