Nie taki Dragon straszny!

Za nami już szósta kolejka zmagań reprezentacji Klubu KS AMP GOOL rocznika 2009/2010 w lidze Żaków MZPN. Tym razem do Wołomina przyjechała stołeczna drużyna UKS Dragon Bielany.

Pomimo iż zajmują ostanie miejsce w tabeli, to zawodnicy Trenera Karola Frąckiewicza podeszli do przeciwnika z dużym respektem. Patrząc na wynik z połowy meczu można śmiało powiedzieć, że to była walka jak równy z równym. Aczkolwiek kto był ten wie, że gospodarze dominowali i rządzili na placu gry. Cieszy fakt, że aż pięciu graczy wpisało się na listę strzelców, a to potwierdzenie, że wszyscy chłopcy prezentują coraz wyższy meczowy poziom gry. Obecnie KS AMP GOOL zajmuje czwartą lokatę w tabeli, ale robi wszystko, aby wyprzedzić przeciwników. Jesteśmy w połowie ligi i największe znaczenie będą miały spotkania z wyżej notowanymi zespołami. ? Cieszy postawa najmłodszych reprezentantów naszego Klubu, a projekt reprezentacji skupiający najzdolniejszych zawodników Akademii będzie dalej prężnie się rozwijał ? mówi prezes Zarządu KS AMP GOOL. Serdecznie zapraszamy na kolejne zmagania naszych Reprezentantów, najbliższe Reprezentacji 2007/2008 w środę 12 października o godz. 18:45, Wołomin ul. Kazimierza Wielkiego 1. KS AMP GOOL prowadzi profesjonalne treningi dzieci od 3 roku życia. Więcej szczegółów na www.ampgool.pl