Tenisiści stołowi z Marek zagrają w Mistrzostwach Świata w Chinach!

Tenisiści stołowi z Marek zagrają w Mistrzostwach Świata w Chinach!

Podczas zawodów rozgrywanych w czeskiej miejscowości Navsi, czterech tenisistów stołowych związanych z warszawską organizacją Hit The Ball wywalczyło kwalifikacje na Mistrzostwa Świata (Classic Table Tennis World Cup), które odbędą się w przyszłym roku w Suzhou w Chinach. Reprezentację Polski zasili dwóch mieszkańców Marek – Michał Kwaśniewski i Łukasz Jamorski.

Zawodnicy startowali w trzech kategoriach i zdobyli trzy medale. Złoto w kategorii Sandpaper i brązowy medal w Hardbacie zdobył Jan Olek. Srebrny medal zdobył Michał Kwaśniewski. Do Mistrzostw Świata zakwalifikowali się również Jan Klepko i Łukasz Jamorski.

Naszym celem na Mistrzostwa Świata jest zagrać na 110% i walczyć o każdy punkt. Nie nastawiamy się na konkretny wynik, ale tanio skóry nie sprzedamy -mówił w wywiadzie dla portalu informator stolicy Michał Kwaśniewski.

Więcej informacji z Marek

Nocny Marek - wieczorne utrudnienia w ruchu

Nocny Marek – wieczorne utrudnienia w ruchu

W sobotę 13 czerwca – kolejna impreza biegowa z cyklu Mareckiej Triady Biegowej. W związku z organizacją wydarzenia dojdzie do zmian w organizacji [...]
0 komentarzy
Marki - Aktualizacja strategii rozwoju miasta

Marki – Aktualizacja strategii rozwoju miasta

W 2022 r. przyjęto „Strategię Rozwoju Miasta na lata 2022-2030”. Opracowywano ją w modelu partycypacyjno-eksperckim, z wykorzystaniem wyników przeprowadzonych badań społecznych oraz w [...]
0 komentarzy
Marki nie śpią, Marki biegają!

Marki nie śpią, Marki biegają!

Już 13 czerwca ulice Pustelnika i Zieleńca wypełnią się biegaczami, miłośnikami nordic walking oraz kibicami, którzy wspólnie stworzą 12. edycję tego wyjątkowego wydarzenia. [...]
0 komentarzy
„Wesoły Skrzat” ma już 80 lat. Mareckie przedszkole świętuje wyjątkowy jubileusz

„Wesoły Skrzat” ma już 80 lat. Mareckie przedszkole świętuje wyjątkowy jubileusz

Przedszkole Miejskie nr 1 „Wesoły Skrzat” w Markach obchodzi 80-lecie działalności. Jego historia splata się z historią miasta, a kolejne pokolenia mieszkańców mogą [...]
0 komentarzy
Marki - Srebrni badmintoniści!

Marki – Srebrni badmintoniści!

To był niesamowite dwa dni w hali MCER. W poniedziałek i wtorek przy Wspólnej 40-42 rozgrywany był finał Ekstraligi Badmintona. Wzięły w nich [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.