Teraz kuchnia!

Dla wielu osób słowo kuchnia od razu kojarzy się z pomieszczeniem znajdującym się w naszych domach lub mieszkaniach, które służy głównie do przygotowywania posiłków. Kuchnia to jednak coś więcej ? to serce każdego mieszkania – musi być funkcjonalna i dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego z osobna. Studio mebli kuchennych ?teraz kuchnia!? w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego 103 stworzone jest po to, by spełniać marzenia o naszej kuchni.

Studio ?teraz kuchnia!? powstało w październiku 2010 roku. Oferuje kompleksową pomoc przy projektowaniu, a także wyposażeniu naszej kuchni. Meble kuchenne wykonywane są ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów, takich jak: płyta laminowana, MDF, fornir, drewno w macie, pół połysku, wysokim połysku, a także granit, konglomerat – klient ma do wyboru szeroką gamę tych wszystkich materiałów.
W urządzaniu naszych mieszkań, podobnie jak i w branży odzieżowej, panują trendy. Obecnie bardzo modne są kuchnie na tzw. „wysoki połysk”, zdaniem współwłaściciela studio mebli kuchennych ?teraz kuchnia!? Mariusza Stolarka, jest to nie tylko moda, ale także praktyczność ponieważ najtrwalszym materiałem do wykonania mebli kuchennych jest właśnie MDF lakierowany – kuchnia jest miejscem gdzie jest bardzo dużo wilgoci, a lakier stosowany do tego materiału nie przepuszcza wilgoci, więc meble dłużej będą nam służyć.
Bardzo modne jest również połączenie kuchni z salonem, w tym przypadku wszystko musi ze sobą współgrać, tworzyć jedną całość. Dlatego ważny jest szeroki asortyment, który pozwala nam na to, by kuchnia i salon stanowiły jedność.
Wszystkie kuchnie oferowane  w studio ?teraz kuchnia!?posiadają zawiasy firmy Blum a wyposażenie firm: Rejs i Peka. Stosują też bardzo efektowne oświetlenie LED w różnych kolorach, a także panele ścienne lakierowane oraz ze szkła hartowanego w różnych odcieniach.
W swojej ofercie studio mebli kuchennych, posiada również szeroki asortyment sprzętu AGD wszystkich wiodących marek w cenach hurtowych dla swoich klientów. Dokonując zakupu sprzętu w studio otrzymujemy gratis jego montaż i podłączenie oraz 5% zniżki na meble kuchenne!
Studio mebli kuchennych ?teraz kuchnia!? zapewnia kompleksową obsługę swoim klientom poczynając od projektu po transport i montaż. Początkowo tworzone jest dla klientów kilka koncepcji wizualizacji, aby mogli oni wybrać ten projekt, który najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom. W wycenie przygotowanej przez  studio ?teraz kuchnia!?, zawarte są koszty transportu oraz montażu, a projekt i wycena jest gratis.
Specjalnie dla klientów studio przygotowało ?wiosenną promocję? ? każdy klient, który dokona zakupu zestawu mebli kuchennych, otrzyma bardzo atrakcyjny prezent: noże firmy BergHOFF, zestaw patelni do indukcji, kuchenkę mikrofalową lub płytę ceramiczną lub gazową. Szczegóły promocji na stronie studia : www.terazkuchnia.pl.
Meble na wymiar są bardzo popularne i praktyczne, dzięki nim możemy zaadaptować nasz dom lub mieszkanie tak, by było jak najbardziej funkcjonalne. W studio mebli kuchennych ?teraz kuchnia!? możemy zaprojektować nie tylko kuchnię naszych marzeń, ale także sypialnię, meble biurowe czy szafy wnękowe firmy INDECO – która oferuje szereg materiałów począwszy od płyty laminowanej, poprzez lacobel, lustra aż po bambus i rattan.
Wszystko to znajdziemy w jednym miejscu w studio mebli kuchennych ?teraz kuchnia!?

Jedno przemyślenie nt. „Teraz kuchnia!

  1. a drodzy są? Ktoś wie? I czy biorą pieniądze za projekt? Bo już jeden mam, ale nie jestem pewna, czy tak chcę…

Możliwość komentowania jest wyłączona.