Uliczny Maraton Tańca i Uśmiechu

maraton

Niedziela, 24 września upłynęła pod znakiem tańca, zabawy oraz pozytywnych emocji. Tego dnia odbył się Uliczny Maraton Tańca i Uśmiechu – projekt wybrany przez mieszkańców Wołomina z Budżetu Obywatelskiego.

Pomysłodawczynią wydarzenia była Anna Kanclerz natomiast Miejski Dom Kultury w Wołominie oraz Urząd Miejski podjęli się jego realizacji.
Maraton rozpoczął się od paradą z Pasażu Osiedla Niepodległości na Plac 3 Maja. Kolorowy korowód prowadzony przez Miejską Orkiestrę oraz tancerki z Samba Art zachęcał mieszkańców do przyłączenia się do wspólnej zabawy.
Na Placu 3 Maja można było uczestniczyć w licznych warsztatach i pokazach prowadzonych przez mistrzów tańca i instruktorów z zaprzyjaźnionych szkół. Wszystkim występom towarzyszyła niezwykle pozytywna energia, która udzielała się wszystkim obecnym na wydarzeniu. Zwieńczeniem tanecznego dnia były koncerty zespołów: MAZOWSZANIE, KOLOROFONIA, MAMADOU&SAMA YOON oraz ALL STARS DANCING BAND.
Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w organizację wydarzenia: tancerkom z Samba Art, szkołom tańca Shock Dance Wołomin, MyDance Zielonka, Studio Tańca CLOU, Jungle Step Studio, Studio Tańca ALE DŻES oraz FENIX Medical Fitness, Studio Fitness Step Up Wołomin, Teatr Tańca AFERA, Bartłomiejowi Domańskiemu za poprowadzenie warsztatów tanecznych, Izabeli i Januszowi Kieś za pokaz Tai Chi oraz grupie Latino Dance działającej przy Miejskim Domu Kultury w WołominieRównież podziękowania kierujemy do firm, które wsparły nasze działania: Marvink z Kobyłki, W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., „Studio ogrody” Pracowni Architektury Krajobrazu Anna Kanclerz, Zakładom Piekarniczo-Cukierniczym KACPER z Zagościńca.
Cieszy nas, że taneczny i radosny dzień zakończył się sukcesem. Z niecierpliwością czekamy na kolejny, który odbędzie się w czerwcu przyszłego roku.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.