4 przemyślenia nt. „Unihokej MUKS Zielonka – Wielka Brytania – kwalifikacje do Pucharu Europy Zielonka 23 08 14

1. Brawo Krzysztof Rybacki! Dla tych co nie wiedzą… to były bramkarz MUKS Zielonka, który obecnie jest jednym z bramkarzy London Sharks… W tym meczu mógł on pokazać klasę dzięki prawdziwej kanonadzie zgotowanej przez MUKS (z prawie 70 strzałów na bramkę nie obronił 13). W pokazanej przez p. Wrońskiego części meczu na bramce MUKS stał jego były uczeń… chyba najmłodszy uczestnik tego turnieju, pierwszy bramkarz Mistrza Polski juniorów starszych Bartek Wójcik z WOŁOMINA. To był moim zdaniem chyba najlepszy mecz turnieju. Wszystkie można oglądać na you tube wpisując w przeglądakę EFCQ 2014 i np. MUKS Zielonka London Sharks. W niedzielnym meczu z IFK Paris… MUKS wygrał 7:4. Bartek Wójcik (1) grał w nim w drugiej i prawie całej trzeciej tercji…

2. Nagranie oczywiście jest p Ślepowrońskiego najmocniej przepraszam…jeśli można proszę redakcję o poprawienie.

3. Wyjazd o Norwegii wywalczył MUKS Zielonka i UC Face Off (z Holandii) Gratulacje!
    Pod wywiadem z zawodnikami MUKS (dla ułatwienia) podałam linki do sfilmowanych (niestety byle jak) meczów…

4. Mistrzynie Polski Energa Olimpia Gdańsk swój pierwszy mecz w Norwegii już przed paroma minutami wygrały.Gratulacje. Mecze pucharowe można w necie oglądać i na żywo i potem… też komentować… panie grają pięknie. Niebawem zagra nasz wicemistrz drużyna kobieca z Podhala Nowy Targ. A poniżej dla ułatwienia link do tego meczu co się skończył. Dobra transmisja.