Weekend Mikołajkowy w Zielonce

Już w najbliższy weekend mieszkańców Zielonki czeka nas moc mikołajkowych atrakcji! Rozświetlona zostanie choinka miejska, otwarte lodowisko, a w piątek odwiedzi Zielonkę sam Święty Mikołaj!

W piątek 6 grudnia UM Zielonka zaprasza najmłodszych, ich rodziców, a także wszystkich, którzy nie mogą doczekać się Świąt, na Plac Jana Pawła II. To właśnie wtedy do Zielonki przyjedzie Święty Mikołaj! Od godziny 17.00 będzie czekał na wszystkie dzieci w swojej tymczasowej siedzibie, przygotowanej specjalnie na tę okazję. Tego dnia oficjalnie rozświetlona zostanie  miejska choinka i uruchomione lodowisko!

W sobotę czekać  będą foodtrucki, które rozstawią się w pobliżu lodowiska, od godziny 12.00 do 18.00.

W niedzielę, 8 grudnia od  godziny 12.00 można będzie korzystać z oferty gastronomicznej foodtrucków, a od godziny 15.00 bawić się na disco-lodowisko! W programie fitness na lodzie, animacje, gry i konkursy z nagrodami. Dla łasuchów przygotowaliśmy także słodki poczęstunek.

Przez cały weekend będzie można się bawić na Placu Jana Pawła II w Zielonce, tuż obok lodowiska. W tych dniach, dla wszystkich mieszkańców Zielonki, wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.