Wicher Kobyłka wieje bardzo słabo

Wicher Kobyłka wciąż dołuje w lidze okręgowej. Bóbr Tłuszcz nadal w wysokiej dyspozycji, Dolcan II Ząbki, Marcovia Marki i Mazur Radzymin spisują się w kratkę na tym samym poziomie rozgrywek. Klub z Tłuszcza jest wiceliderem tabeli ligi okręgowej grupy I.

Piłkarze Wichru Kobyłka przegrywają kolejne mecze w lidze okręgowej. U siebie, po dramatycznym spotkaniu, ulegli Vulcanovi Wólka Mlądzka 3:4, zaś na wyjeździe zostali rozgromieni przez lidera rozgrywek Hutnika Warszawa. Klub z Warszawy wygrał 4:0. W zupełnie innych humorach są kibice w Tłuszczu. Bóbr wygrał dwa ostatnie spotkania ligowe i jest drugi w tabeli. U siebie ograli Dolcan II Ząbki 2:0. Na wyjeździe wygrali 1:0 z AON-em Rembertów 1:0. Rezerwy Dolcanu Ząbki poza porażką z Bobrem wygrały 2:1 z Gromem Lipowo.

Mazur Radzymin w ostatniej kolejce pauzował, natomiast kolejkę wcześniej przegrał w meczu wyjazdowym z Gromem Lipowo 3:4. Marcovia Marki uległa u siebie Hutnikowi Warszawa oraz zremisowała na wyjeździe z Sokołem Serock 1:1. Na kilka spotkań przed zakończeniem rundy jesiennej prowadzi Hutnik Warszawa. Bóbr Tłuszcz jest drugi, mając sześć punktów mniej, ale mając także rozegrany jeden mecz mniej. Dolcan II Ząbki zajmuje siódmą lokatę z dorobkiem 15 punktów, dziewiąte miejsce zajmuje Marcovia Marki z dorobkiem 13 punktów. Mazur Radzymin zajmuje 12 miejsce, mając zdobyte dziewięć punktów, a Wicher Kobyłka z dorobkiem ośmiu punktów jest 14.

Huragan Wołomin w III Lidze w ostatnich trzech spotkaniach zdobył dwa punkty. U siebie zremisował z Omegą Kleszczów 1:1 oraz w tym samym stosunku zremisował z Wartą Sieradz, także na własnym boisku. W ostatnim meczu podopieczni Sergiusza Wiechowskiego ulegli Startowi Otwock 0:1 w meczu wyjazdowym. Po 13 spotkaniach klub z Wołomina zajmuje 16 lokatę. Ma tyle samo punktów co 15 rezerwy Widzewa Łódź.

Przemek Kur