Wołomińskie Spotkanie Noworoczne 2016

W ubiegłym tygodniu wołomińska burmistrz Elżbieta Radwan spotkała się na Spotkaniu Noworocznym z przedstawicielami jednostek gminy, szkół, przedszkoli, sołtysów, przewodniczących rad osiedlowych i organizacji pozarządowych.

? W okresie przedświątecznym gościliśmy na wielu wigilijnych spotkaniach organizowanych przez Państwa a dziś mamy okazję do tego, aby spotkać się wspólnie, wymienić opinie i poglądy na wołomińskie sprawy ? powiedziała Elżbieta Radwan witając licznie przybyłych wołominiaków i gości z innych gmin, którzy odpowiedzieli na zaproszenie wołomińskiej burmistrz i przyszli do wołomińskiego MDK-u. Spotkanie przebiegało w przyjemnej lekkiej i niemalże rodzinnej atmosferze. Nawiązanie do okresu świątecznego stanowiła nie tylko dekoracja sali widowiskowej wołomińskiego MDK ale przede wszystkim koncert w wykonaniu Natalii Kaczorowskiej, która wołomińskiej publiczności znana jest od wielu lat. Swoje pierwsze kroki na scenie ? jeszcze jako kilkuletnie dziecko, stawiała właśnie na scenie MDK-u, hipnotyzując wszystkich swoim czystym i donośnym głosem.
Spotkania Noworoczne to czas nie tylko wspomnień ale i planów na przyszłość.
A możliwość zobaczenia się w jednym miejscu tak licznej i różnorodnej reprezentacji społecznej staje się często okazją do porozmawiania o nowych pomysłach, do wymiany wiedzy a często nawet do nawiązania nowych kontaktów bądź odświeżenia tych, z jakiegoś powodu wcześniej zerwanych. Tak było i tym razem. ? Widujemy się na ogół na spotkaniach służbowych. Spieszymy się, pędzimy do swoich obowiązków.Dotarły do mnie sugestie niektórych z Państwa, że jest potrzeba abyśmy raz do roku spotkali się wszyscy w jednym miejscu. Witam więc Was bardzo serdecznie ? powiedziała Burmistrz Radwan.     red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.