Wyjazd do teatru w ramach projektu ?Rodzina-Relacja? | Gmina Jadów

W niedzielę 29 września 2019 r. odbył się wyjazd do Teatru Kamienica na spektakl ?Ania z Zielonego Wzgórza? przedstawiający historię Ani Shirley, nastoletniej bohaterki powieści Lucy Maud Montgomery, romantycznej, osobliwej dziewczynki, która walczy o swoje marzenia, roztaczając wokół siebie wielką radość i miłość.

Spektakl zachwycił, wzruszył i rozbawił zarówno młodych, jak i dojrzałych uczestników wyjazdu, którzy wrócili wspomnieniami w czasy swojej młodości. Celem wyjazdu było uwrażliwienie na kulturę, ukazanie wpływu sztuki teatralnej na rozwój każdego człowieka bez względu na wiek, szczególnie w obszarze wyobraźni, kreatywności, motywacji i inspiracji, jak również pokazanie, że wiara w marzenia może czynić cuda. Ania pokazała nam, że bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Po spektaklu, stanowiącym ?pożywkę? dla ducha, udaliśmy się na staropolski obiad. Mamy nadzieję, że poprzez ten wyjazd udało nam się zasiać w sercach uczestników przekonanie, że wspólne chwile w teatrze stanowią wspaniały pomysł na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Wyjazd odbył się w ramach Projektu ?Rodzina-Relacja? dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Jadów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jadowie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.