Spotkania zero waste (sąsiedzkiej wyprzedaży/garażowej) odbędzie się na parkingu szkoły podstawowej przy Dużej 3. Najbliższy termin to 22 lipca. Wydarzenie będzie odbywać się od godz. 9.00 do godz. 13.00.
Sąsiedzka wymiana przedmiotów-zabawek, drobnych mebli, biżuterii, rękodzieła, nośników muzycznych to projekt, o który pytali nasi mieszkańcy. Niepotrzebne rzeczy mają szansę zyskać drugie życie, a poszukiwacze skarbów i perełek będą mieć okazję do ich wyszperania.
Udział w spotkaniach zero waste będzie otwarty dla wszystkich pod warunkiem, że uczestnicy będą przestrzegać regulaminu. Ważna informacja: organizatorzy nie zapewniają stanowisk. Każdy musi pojawić się przy Dużej 3 z własnym stolikiem czy ławą i uprzątnąć po sobie miejsce handlu. Zapraszamy! – zachęca UM Marki
Więcej informacji z Marek
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…
Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym. Po wyjazdowym zwycięstwie
[...]
0 komentarzy
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy
